Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk van itt köztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk van itt köztetek olyan akit mindig elutasitanak a lányok? Mi az oka? Nem érzitek bitang rosszul magatokat mikor a haver vagy csak egy járòkelő egy rendkívül szép lánnyal csòkolòzik vadul a közeletekben?

Figyelt kérdés
Mert en akkor mindig a pokolba kivanom oket es magamat is?hogy rondanak szulettem.es meg egy atlagon aluli kinezetu lany is elutasit. Bar meg sem szulettem volna. Pedig nem vagyok alacsony sem annyira, 175 cm, sportos is vagyok meg rosszul sem oltozok. DE azt ttapasztalom hogy ha az arcom nem jon be nekik(egyiknek sem jon be) akkor hiaba mutogatok, kapalozok, szepen udvarolok stb, mindig elutasitas a vege. Ebbol meg vegkepp elegem van. Vagy magamban vagy masban fogok kart tenni ha ez nem valtozik meg.
2012. szept. 6. 11:56
1 2 3
 11/27 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Balf@sz vagy a nőkhöz. Próbálj meg rajta változtatni, akkor menni fog a dolog.
2012. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
57%

"ami jar a helyesebb pasiknak, az jar nekem is. "


Semmi se jár! Te egy önző, öntelt f@sz vagy, aki skatulyázza a nőket, és elvárja, hogy legyen már valaki...


Tudod, hogy mi nők, hogyan működünk? Azt szeretnénk, ha az adott pasinak nem csak "egy" lennénk, hanem a "minden". Ha azt érezzük, hogy ő minket, csakis minket akar meghódítani, és nem csak "kell valaki, mert nekem jár", akkor elolvadunk.

Amit csinálsz, az szánalmas kapálózás. Szerettél te már nőt egyáltalán? Volt már olyan, hogy "igen, nekem Ő kell, csakis Ő, senki más?!". Na majd ha így érzel egy nő iránt, akkor lesz esélyed! Nem biztos, hogy pont nála, de ezt az érzést meg kell tapasztalnod!

2012. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
#12: Pont ezért írta előtted párral a 20/N, hogy ne figyeljen rátok, ne hívjon titeket?! Érdekes...
2012. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Keress csúnya lányt, ne átlagost. Keress kövéret, szemüvegest.
2012. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Tényleg van abban valami, hogy ha elfogadod magad, elfogadnak mások is. Ha ilyen negatívan gondolkodsz magadról, az érződik az egész viselkedéseden is, és az jó eséllyel elriasztja a lányokat, nehéz olyan embert megszeretni, aki nem szereti saját magát. Tudom, hogy ez egy ördögi kör, mert minden elutasítás csak növeli a keserűséget és az önbizalomhiányt és még inkább elveszi a kedved az egésztől, de ki kell lépni egyszer belőle. Ha a mostani úton haladsz tovább, akkor már magadtól fogod elvenni az esélyt, hogy boldog kapcsolatod legyen. Én is hasonló problémával küzdök, mint te, de évek óta igyekszem másképp gondolkodni, megismerni és minél jobban elfogadni magamat. Nem könnyű, de megéri.

Magadban ne tegyél kárt, mert az gyáva, felesleges és ostoba dolog, másokra pedig főleg ne vetítsd ki a gondjaidat.

Együttérzek veled, sok sikert.

2012. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az utolsó mondja. Én évek óta elégedetlen vagyok magammal és bár a lányok szerint jó kis faszi vagyok, érdekes stb én mégsem tudok ezzel mit kezdeni és bekeseredtem ,negatív vagyok, mint a szemét, nem is soha lesz senkim. Ezt még idejében kell megváltoztatni, amikor még lehet, mert utána már basz/6
2012. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Engem nem utasíthatnak el, mert azonnal visszakézből pofáncsűröm egy faekével, mert mit gondol az olyan nő aki, visszautasít egy ilyen Ádoniszt mint én. De nem? Mekkora tirpák az olyan, hogy vessenek barackmagot a hátsókertemben, te pakisztáni k*rvapecér. Üdvözlöm.
2012. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
78%

12-es hülyeséget mondtál. Hiába érzi ő azt hogy "igen, nekem Ő kell, csakis Ő, senki más?!" ha a csaj le se szarja, vagy is hiába akarja szeretni.

Másrészt a legtöbb hozzászólóról kiderül hogy abszolút nem ért az ember pszichológiájához. Ez nem úgy működik hogy "legyél pozitív". Ahhoz hogy valaki pozitív legyen az kell hogy sikerélményei legyenek. Márpedig ha valakit csak kudarcok érnek, az egyszerűen negatív lesz. Ha a kérdezőt az életnek ezen a terén csak kudarcok érik, hogy a fenébe tudna pozitívan állni a dolgokhoz ???

A csajozás, ha nem hosszútávú kapcsolatról van szó pl. házasság, akkor kizárólag a külső függvénye. Ez van.

2012. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
53%

Nekem egyszer egy srác elkezdte ugyanezt a dumát nyomni. Egy ideig hallgattam, majd megkérdeztem, hogy miért nem lesz meleg és próbálkozik inkább pasikkal. Csak viccnek szántam, vagy legalábbis hü..eségnek. Erre mit csinált a puhap.cs? Elkezdett nekem udvarolni!!!

Tehát a srác valójában meleg volt, csak ezt nem akaródzott addig beismerni...


Ezt nyugodtan vedd magadra kérdező. Nézz a tükörbe és valld be magadnak, hogy valójában te le akarsz hajolni azért a szappanért.

2012. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
18-as, te is hülyeséget mondasz. Nem feltétlenül kell sikerélmény ahhoz, hogy pozitívan tudjon valaki gondolkodni. Nekem pl. azért sikerült, mert megerőltettem a kis agyamat, és rájöttem, hogy nincs értelme a rosszon rágódni és stresszelni, és hogy sokkal jobban érzem magam, ha a jó dolgokra koncentrálok, és nem panaszkodok meg sajnáltatom magam mindenért. Megértettem, hogy nem várhatom mástól a megváltást, hanem magamon kell segítenem. Ez persze nem azonnali átalakulás volt, hanem egy hosszabb folyamat, és néha nem kis erőfeszítésembe került, hogy ne kanyarodjak vissza az apatikus és keserű önmagam felé, mert még mindig értek csalódások. Viszont egyre több barátom és ismerősöm jegyezte meg, hogy milyen kiegyensúlyozott lettem, és mennyivel kellemesebb társaság. Szerelmi téren azóta is több volt a kudarc, mint a siker (de legalább volt siker is), és gyanítom, hogy sosem leszek Casanova de tudom, hogy jó úton járok, és ha érnek is visszautasítások, akkor sem keseredek el, mert azzal csak veszíthetek.
2012. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!