Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfogadni, hogy nem vagyok egy vonzó fiú és jobb lesz, ha megelégeszem a csúnya, kövér lányokkal vagy pedig egész életemben a drága, de vonzó prostikkal?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 00:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom, ha felül tudnál kerekedni az önsajnálatodon és nem írnád le magad ennyire, akkor biztos több sikered lenne a lányok körébe.

Gondolj csak bele. Ha már te sem tudod szeretni, elfogadni önmagadat, akkor hogy is várhatnád el másoktól, hogy téged meg szeressenek és elfogadjanak?

2012. szept. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Dehogy, férfi vagyok, büszke hetero.
2012. szept. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

ma 00:40


Igazából a lányok megmondták, hogy ronda vagyok és kigúnyoltak. Főleg a nagy orrom miatt. Hát ez van, én nem kellek senkinek sem. Nem lehet mindenki sikeres, boldog az életben.

2012. szept. 7. 00:42
 14/27 anonim ***** válasza:
A 11. nagy igazságot mond, én például teljesen elfogadom magam úgy ahogy vagyok, az már más dolog, hogy a nőknek nem kellek. Valaki majd értékelni fog.
2012. szept. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Azért mert 2 lány azt mondta, az nem azt jelenti, hogy senki sem lát szépnek. Egyébként meg, vígasztaljon az, hogy az átlagos lány sokkal jobban szokott általában szeretni egy férfit mint egy gyönyörű, mert az utóbbinak elvárásai vannak. De hát te tudod.
2012. szept. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

ezt cáfolom.

ha szerelmes a nő,akkor ugyanúgy szeret a szép is meg a csúnya is.

2012. szept. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ez nem mentség a problémádra. Eleve a gúnyolódás, a mások nyilvános megszégyenítése egy olyan kicsinyes és szánalomra méltó dolog, hogy elhiheted ezeknek a lányok a véleménye egy fabatkát sem ér. Az ilyenek nevetségesek, nagyon ostobák és bennük több hibát lehet találni mint benned.

Ha meg ennyire nem vagy biztos magadba, talán nem ártana beiratkoznod egy önismereti csoportba.

2012. szept. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Húgomék is egész életemben lerondáztak. Anyámék sem mondták sosem, hogy helyes fiú vagyok és a többi. Sosem volt egy lány sem, aki odajött volna hozzám és azt mondta volna, hogy helyes vagyok és én kellek neki.
2012. szept. 7. 01:04
 19/27 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te hány éves vagy?
2012. szept. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
22
2012. szept. 7. 01:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!