Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfogadni, hogy nem vagyok egy vonzó fiú és jobb lesz, ha megelégeszem a csúnya, kövér lányokkal vagy pedig egész életemben a drága, de vonzó prostikkal?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 00:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne felnőnöd és megtalálnod a tököd. A nők férfiakra vágynak, nyafogós kisfiúkat majd szülnek maguknak. Ilyen az élet, ez egy felnőtteknek való dolog, ha te is megérsz rá akkor lesz sikered.
2012. szept. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nézd! Az hogy a családtagjaid sem adtak pozitív megerősítést, már önmagába véve is sajnálatos dolog.Amúgy a testvérek többsége sajnos sokat trollkodik egymással. Én is anno az öcsémmel, most meg a 2 kamaszkorú fiam egymással. A szülők esetében meg valószínű azért, mert ők is annak idején ugyanezt kapták a szüleiktől.... A kialakult problémádon egyedül csak te tudsz változtatni. Méghozzá a saját magad elfogadásával. A prostikat meg messze ívbe kerüld, mert lehet hogy leszárad a farkad ha elkapsz valami betegséget tőlük. Fiatal vagy! Előtted az élet! Amúgy a kövér lányok sem minden esetben csúnyák.
2012. szept. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ne add fel, biztos találni fogsz valakit, csak kapd össze magad, ha így gondolkozol, leszegett fejjel mész az utcán, és rá sem mersz nézni a lányokra, akkor persze, hogy nem lesz szerencséd. Szedd össze magad, sokan próbálnak itt lebeszélni a prostikról, de ha már nem vagy szűz, és ez önbizalmat ad neked, akkor csináld, aztán, ha jobban érzed magad, szerezz egy "igazi csajt". Amúgy a ronda, kövér lányok is a "menő srácok" után csöpögnek, ne az alapján válogass, hogy "ő nem tetszik, akkor bepróbálkozok nála". Menj el szórakozni, és aki bejön, nyugodtan szólítsd meg, nem fog harapni, aki meg bunkó módon küld el, az annyit is ér. Az ilyenek többnyire buta ribancok, akik pár év múlva budit takarítanak majd, ha már kimentek a divatból.
2012. szept. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#5


Ennél nagyobb marhaságot talán nem is lehetne mondani


Akik meg azzal jönnek hogy "a nőknek férfi kell" ugyan már hány nyeszlett látens b*zit lehet látni jó nőkkel,ezeket nevezitek férfinak?


De a kérdésre válaszolva...


Nem muszáj elfogadnod hogy ronda lányokkal kelljen összejönnöd vagy prostikkal,egyszerűem nem szabad feladnod,keresgélned kell amíg nem találsz egy olyan szép lányt akit nem érdekel a külső.Vannak ilyenek de 1000-ből egyet találsz ilyet tehát igen nagy mázlistának is kell lenned.Persze ha lenne lóvéd az máris megkönnyítené a dolgodat


De ha gyenge lelkületű vagy akkor muszáj lesz elfogadnod ezt a dolgot különben tönkre mész.Próbáld meg úgy felfogni a dolgot hogy ezek a szép lányok csak álarcot hordanak és igazából mocskos r*bancok akik képtelenek szeretni.Egy ilyennel szeretnéd leélni az életedet?Persze vannak kivételek de ilyen gyenge lelkülettel nem érdemes keresgélni őket.Gondold azt hogy a külső az csak egy illúzió,miből gondolod hogy ezekkel a lányokkal garantáltan jó párkapcsolatod lesz?A külsejük miatt?Ugyan már és a többivel mi lesz?


Tulajdonképpen elgondolkoztál már azon hogy miért annyira fontos a szépség?Hogy mutogasd másnak?És?Sokat érsz el vele ha nem szeret.Vagy esetleg azért aggódsz hogy nem elégítene ki az ágyban?Ez nem szépségtől függ.Nem kell kövér lányokkal járnod,vannak csinosak is csúnya fejjel,képzeletben húzzál rá egy szatyort,ennyi

2012. szept. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
2012. szept. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

fúúú te már kérdeztél itt...volt egy nagy orros kérdés, hogy össze jönnének e a csajok egy nagy orrúval...


meg azt hiszem egy regényed is volt...beugrott hogy a hugodék is csúfoltak...


nem voltak elegek azok a válaszok? vagy azért tetted fel megint hogy innen szívd tele magad önbizalommal???


N23

2012. szept. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Figyelj, mi a testvéreimmel állandóan húztuk egymást: ronda vagy, kövér vagy stb., ez nem jelent semmit. A szüleim se mondták, hogy helyes vagyok (nekik hinnél?). És még egy lány sem jött oda hozzám, hogy de jól nézek ki. Egyrészt a fiúk mennek oda a lányokhoz, másrészt tényleg nem vagyok egy Brad Pitt/Clooney/kinek mi tetszik. De amin nem tudok változtatni, azt lesz@rom. És képzeld, nem siránkoztam, meg estem depresszióba, hanem összejöttem azzal a lánnyal, akibe szerelmes lettem, és 2 éve együtt is vagyunk.
2012. szept. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!