Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek rosszul gondolkozom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul gondolkozom?

Figyelt kérdés
én azt vallom amig csak barátnői vannak mind1 hány férfi volt előttem az ágyába de ha már mondjuk feleségnek akkor azt mondom ne legyne senki előttem ha olyan a lány hogy nem adta oda magát akárkinek, szerintetek?

2012. szept. 10. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem mindegy. lényeg az, hogy téged szeressen, hozzád kötődjön és soha ne csaljon meg
2012. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akárkinek ne adja oda magát. De abban a korban már nehéz elvárni a lányoktól h előtted ne legyen senki.

Én is így gondolom am, ne akárkinek de nehéz olyat találni akinek tell nem volt előtte semmi.

2012. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igaz , én találtma egyet de az meg hülye nem lehet vele normálisan kialakitani életet, probálom ezt kiiktatni magamba de engem igy neveltek eszerint sajnálatomra : )
2012. szept. 10. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!