Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 feletti lányok, ha meglátto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti lányok, ha megláttok egy idegen srácot az utcán, suliban, munkahelyen, stb. , miből látszódik, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Ha a lány "átnéz" rajtam, nem bámul meg, stb. stb., akkor teljesen átlagosnak tart, vagy esetleg megfordul a fejében egy-két pozitívum is velem (idegen fiúval) kapcsolatban?

Fordítva: ha nekem megtetszik egy lány, akkor azt bizony igyekszem... hmmmm: "szemügyre venni". Nem feltűnően, de azért szerintem látszódik rajtam, hogy megnézegetem...


2012. szept. 11. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
én megnézem aki tetszik, nem csak egyszer nézek rá, hanem többször vagy folyamatosan :) de azt is, aki nem tetszik, viszont van valami érdekes az arcában/tekintetében vagy hasonlít egy ismerősömre. tehát attól, hogy valakit hosszabb ideig nézek, még nem feltétlen tetszik. 24/L
2012. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régen abból látszott, hogy nagyon útálatos voltam vele.


Ma már csak egy tetszik.

2012. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnézem, általában próbálom nem feltűnően, de nézegetem :) Ha a szemembe néz, elmosolyodom. Nagyon más jele így elsőre nincs. Ha mondjuk minden reggel együtt utaznánk a buszon, akkor valószínűleg igyekeznék mellé ülni/állni.

24N

2012. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én iszonyatosan zavarba jövök, ha tetszik valaki. Szóval én nem veszem szemügyre hosszasan:) Sőt, igyekszem tartani magam és figyelmen kívül hagyni, különben elég hülyén viselkednék. Így rajtam elsőre nem igazán veheti észre egy fiú, ha tetszik.
2012. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!