Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy felfigyelj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy felfigyeljenek rám? Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, sajnos eddig még nem volt barátnőm, pedig nagyon szeretném, ha lenne. Mik azok a gesztusok, melyekből látszik, hogy tetszem egy lánynak? Ha ezt észreveszem rajta, akkor mit csináljak? Hogyan viselkedjem vele? És egyáltalán hogyan tudnám tudatni egy lánnyal pl. az utcán, hogy tetszik nekem? nem szeretném ha utána majd nevetnének a hátam mögött, ha nem jönne össze a dolog.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. júl. 30. 15:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú?
2013. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 RichaardGames válasza:

Hát...Meglátsz mondjuk egy csajt.Odamész hozzá megkérded.Szia van tüzed?(És gondolom nem cigizel,de ezt figyeld.)Persze akkor próbáld ezt,ha a csajnál nem látsz cigit.Ő ezt fogja válaszolni pl:Szia,nem cigizek.Te erre:Oké,én sem.Tehát,az első nagy humoros benyomás megvan!Hívd meg őt valami kis dologra...Beszélgessetek és a többi alakul....Remélem segítettem!:)

Olvastam hogy nem vagy magabiztos.Nem baj!Próbálgasd!

Az első benyomás a lényeg!

2015. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!