Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Később akarhat párkapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később akarhat párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

A "mi" esetünk kicsit szokatlan. Több évig leveleztünk és majdnem 3 év levelezés után jött el az első találkozó. Ő tudta, hogy én hogyan nézek ki, és Róla csupán annyit tudtam amit leírt magáról.

Érzelmileg közel kerültünk egymáshoz.

Az első pár találkozás után mégis olyan érzésem volt, hogy nem akar Tőlem semmi "komolyat".( azóta megtörtént az első aktus is)

Természetesen rákérdeztem... de nekem úgy tűnt, hogy nem mond igazat.

Mesélte, hogy mennyire csalódott a nőkben, az emberekben, és nem tud komoly lenni senkivel.

Tudom, hogy nem vagyok közömbös számára, és nagyon kedvel, és Rá tényleg bármikor számíthatok, meghallgat, tanácsot ad..megvigasztal.

Mégis úgy érzem, hogy ez nekem nem elég.

Félek attól, hogy elveszíthetem Őt mint barátot, ha túl sokat várok el tőle, többet mint adni tud.


2012. szept. 14. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ja,ha fene nagy igényeid vannak párkapcsolatban akkor tényleg ne kezdj bele,tedd barátzónába,jobban jártok mintha pofára esnétek a kapcsolat közepén.
2012. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy fotót se küldött magáról a 3 év alatt és te úgy kötődtél hozzá??
2012. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:) Egy fotót sem. A keresztnevét tudtam csak, és pár külső jellemzőket,mint például a hajszín, szemszín,magasság, végzettség.( közös téma)

Hetente minimum 4*er beszélünk/beszéltünk Msn-en több órát, ha valami miatt nem jött össze, akkor részletes, hosszú emaileket írtunk egymásnak.

Én 21 éves lány vagyok, Ő 27 éves férfi:)

2012. szept. 14. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu tökre.Hát szerintem ne várj sokat :/
2012. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!