Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még olyan pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan pasi, aki randizni hívja a lányt, ha tetszik neki és nem azt mondja, hogy gyere át b*****?

Figyelt kérdés
Sajnos nem találok egy olyan pasit se, aki ne így állna hozzám. Mit tegyek...
2012. szept. 23. 10:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha kirakod a melleidet akkor úgy jársz..
2012. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
van csak az olyanok félénkek meg általában kretének tartják őket
2012. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Mókusgyilkos ***** válasza:

nah azért nehogy már a mell kirakás legyen az oka.

de tény h piiiiiiiiicit túlzásnak érzem h 1 16 éves kislány megítél minden pasit :D

2012. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Mókusgyilkos ***** válasza:

félénkek ..

oké tisztázzuk: a minimális iq és az h huszonévesen is össze fossa magát a lányoktól nem ugyanaz! nehogy már csak a félénk tehetetlen gyiken síró kisfiúk tudjanak normálisan közeledni 1 lányhoz [mert ha 1általán tudnának közeledni bárhogy is akkor nem itt sírnátok :)]

2012. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen van olyan is, aki ezt sokkal "intelligensebb" formában teszi. Kedves , megnyerő,ha kell romantikus, és a lány szinte magától fogja fel kínálni magát.Melyik jobb , ha mind a két "típus" csak szexet akar? Természetesen nem csak ez a két "típus" létezik. Csak arra akartam kilyukadni, hogy ha az első "típust" esetleg majd a második "típus" váltaná fel, akkor azzal lehet nagyobb gondban leszel.
2012. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát ha nem az eszméletlen bunkó seg.gfejekre buknál, akkor nem így beszélnének veled, akikkel dolgod van.
2012. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Persze, hogy vannak, csak nekik esélyt sem adsz, mert csendesek, félénkek, rondák külsőre és alacsonyak.
2012. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
18 vagyok. köszönöm a kérdést.:) amúgy nem tudom... általában mindig itt lyukadok ki az összes pasival... van olyan akivel csak ismerősök által dumáltunk annyit hogy sziamizu aztán máris kezdte hogy gyere át... mondom ez mi. rengetegen így vannak velem, senki sem szeretne komolyabbat. nem vagyok se ribanc, és még a melleimet sem rakom ki soha. nem nézek ki olyan jól, meg amúgy sincs mellem. túl nyitott vagyok... igen, lehet ez a baj, de mégis... miért nem akar senki kapcsolatot?
2012. szept. 24. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!