Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez ki részéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ki részéről nem korrekt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel alakulóban van a kapcsolatunk, nyáron ismerkedtünk meg egymással, de akkor nem igazán tudtunk találkozni, csak néha.

Tudom, hogy egy csomó lány ismerősömnek tetszik, egyik barátnőm próbál nagyon ráhajtani, már korábban, mint hogy a srác nálam aktívabban kezdett volna próbálkozni.

Az elmúlt egy hónapban azonban minden nap ezzel a sráccal vagyok, amikor nem vagyunk épp együtt, akkor neten beszélgetünk, vagy ha ott se vagyok elérhető, akkor is ír mindig. Csak még nem jöttünk össze, mert én nem olyan régen szakítottam és még kicsit korai lenne.

Viszont ez a barátnőm még mindig próbálkozik nála, pedig tudja, hogy mi a helyzet.

Ilyenkor ez melyik oldalról nem korrekt? Nekem nem kellett volna teret adnom a srácnak, hisz ennek a lánynak régebb óta tetszik, vagy neki kéne abbahagynia, hiszen eléggé úgy tűnik, hogy nincs esélye?

Egyébként 21 évesek vagyunk mindannyian, bármilyen gyerekes is a probléma... :)


2012. szept. 23. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Tulajdonképpen semmi hiba nincs és senki sem inkorrekt, hiszen mindenki szabad.

A srácot te magad utasítottad el arra hivatkozva, hogy korai, akkor ő hagyja annyiban a lehetőséget? Hát hülye lenne :)

Akkor lenne inkorrekt, ha párkapcsolatban lenne valamelyikőtök.

2012. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi, félreérthető lett eléggé. Tehát én nem vagyok korrekt, vagy a barátnőm, aki hajt rá?

Tényleg máshogy jön le abból, ahogy megfogalmaztam. :)

2012. szept. 23. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!