Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha feloltozok jol (tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feloltozok jol (tenyleg nagyon elegansan), kover sem vagyok, szemuveges sem, alacsony sem annyira (176cm), akkor miert utasitanak el egy szo valtas nelkul a lanyok?

Figyelt kérdés
Szemernyi eselyt sem hagynak. Azt hittem.az.oltozet,magabiztos megjelenes fontos, mar nem hiszek benne. 2 diplomam is van, nem vagyok utolso buta tusko srac. De ezt nem tudom kamatoztatni, ha rogton azzal kezdik, hogy nem. Pedig soknak baratja sincs (tudom) megis elutasit indokolatlanul. Diszkoban is elutasitanak, konyvtarban is, uszodaban is. Pedig nincs harom szemem, rossz fogam sem stb. Mi kell még?F 27.
2012. szept. 29. 15:09
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
63%
szerintem is görcsös vagy arrogáns és agresszív. túl sokat gondolsz magadról annak ellenére, hogy semmivel nem vagy különb mint az átlag fiúk. még vicces sem vagy, ez jött le abból, ahogy reagáltál a válaszokra. egyszóval- lúzer!
2012. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

hát ez szívás

rossz helyeken próbálkozol

2012. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
0%

hát pedig te bolond vagy D:

jó tested van :D

17/L

2012. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Vicces ssem vagyok? Ezt honnan tudod? Nem vagyok most olyan kedvemben, nincs olyan valaz amire poennal kellene rwagalnom nemde?
2012. szept. 29. 15:53
 25/43 A kérdező kommentje:
Valasz, amire poennal kellene reagalnom.
2012. szept. 29. 15:53
 26/43 anonim ***** válasza:

Szerintem kisfiús vagy.

Ez a tetoválás borzalmas, a tetoválás, piercing nálam mindig is kizáró ok volt.

Amit az arcodból láttam az alapján nem tartalak rondának.


Talán mosolyogj többet, kevés a magabiztosság, ha nem mosolyogva mész oda. Ha fapofával közlöd a tényt, azzal nem sokra mész, szóval mosolyogj és lazán :)


Az pedig hülyeség, hogy túl szép lányhoz nem mész oda.

Kivétel nélkül minden nő megérzi, ha csak azért mész oda hozzá, mert leadtad a mércét. Nem kell leadni, neked is 1 életed van és jó esetben egy életre választasz párt. Válogasd meg rendesen, érezze magát kitüntetve a nő, hogy hozzá mentél oda.

Ezt azért mondom el, mert nő vagyok és tudom milyen az, amikor tényleg úgy megy oda, hogy téged választott ki.


Aki mindenkinél bepróbálkozik, csak legyen már valaki, azt gondolkodás nélkül el szoktuk zavarni.


A párom is engem választott, leírhatatlanul boldog voltam :)

2012. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Hiába van kisportolt felsőtested, ha nem vagy helyes mit sem ér...

A strandon is sok kis kis gizda mászkál jó nőkkel, ők viszont helyesek...

A lányokhoz meg nyilvánvaló, hogy te is külső alapján mész oda, mint mindenki...

Ha egy lánnyal (főleg ha ismeretlen), nem szemeztél, nem mosolyog rád, vagyis nem ad előzetesen jeleket hogy bejössz neki, akkor NE MENJ ODA!!!

Ezt fogd már fel ember... és akkor nem fognak lekoptatni.

2012. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem vagyok de helyes, sot, de sportos vayok, jol oltozok, kedves vagyok, sokat nevetk stb. Ez mind mind elegendo ahhoz, hogy az elonytelen arcomat 100%osan kompenzaljam.
2012. szept. 29. 16:06
 29/43 A kérdező kommentje:
De igy sen kellek. Az arc az utolso szempont, az esz a fontos.
2012. szept. 29. 16:07
 30/43 anonim ***** válasza:

Hajtogathatod ezt, de szerintem te nem tudod kompenzálni. És nem azért, mert annyira ronda vagy, hanem azért, mert ne haragudj, de szerintem rossz a modorod.


Az öltöny csodálatos egy férfin, főleg egy jó parfümmel, de ha ehhez egy olyan ember társul, akire láthatóan nem illik sem a ruha, sem a modor, akkor inkább nevetséges, mintsem vonzó.


Mosolyogj és hódíts és ne minden áron.


Én már felnőtt nő vagyok,nem tinilány és szintén többdiplomás, ha ez számít, tudom mit beszélek.

2012. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!