Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha feloltozok jol (tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feloltozok jol (tenyleg nagyon elegansan), kover sem vagyok, szemuveges sem, alacsony sem annyira (176cm), akkor miert utasitanak el egy szo valtas nelkul a lanyok?

Figyelt kérdés
Szemernyi eselyt sem hagynak. Azt hittem.az.oltozet,magabiztos megjelenes fontos, mar nem hiszek benne. 2 diplomam is van, nem vagyok utolso buta tusko srac. De ezt nem tudom kamatoztatni, ha rogton azzal kezdik, hogy nem. Pedig soknak baratja sincs (tudom) megis elutasit indokolatlanul. Diszkoban is elutasitanak, konyvtarban is, uszodaban is. Pedig nincs harom szemem, rossz fogam sem stb. Mi kell még?F 27.
2012. szept. 29. 15:09
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

oké akkor ronda az arcod.

Ez a baj

/ha nemküldesz képet akkor ez/

2012. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Kepet nem.kuldok, max a testemrol, ha en nem.kulso alapjan dontok, akkor ti se es mas se arrol dontson mar okkkkkkeeee?
2012. szept. 29. 15:34
 13/43 anonim ***** válasza:

Hát így már írásból is süt belőled az arrogancia és kicsit a beképzeltség is, ha ez élőben is így jön le, én nem csodálom, ha elküldenek a fenébe, én is azt tenném. Nem épp olyan stílus, ami szimpatikussá tenne mások szemében.

Van, akinek rossz a kisugárzása, nincs karizmája, lehet te is ilyen vagy, ezt így nem tudhatom.

Próbálj meg kevésbé görcsösen rámenni a csajozás témára, előbb-utóbb minden zsák megtalálja a foltját ugye. Majd ott és akkor, amikor nem is hinnéd. :P

2012. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Az előnytelen külsőt kizárólag pénzzel tudod ellensúlyozni, még az okos lányoknál is.
2012. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
ezt max kép alapján lehetne megmondani
2012. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Aaaaa, nem kulso alapjan mesz oda a lanyokhoz, akkor megis hogyan? A homlokar van irva, hogy okos meg kedves?
2012. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Kûldesz egy képet a testedrõl?
2012. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Tessek. Ugyanez. Nem hiszem, hogy akkor probl lenne a testemmel. Sokat edzek, jol oltozok.


[link]

2012. szept. 29. 15:47
 19/43 A kérdező kommentje:
Nincs rairva, de latszok rajta, hogy kis mosolygos, kedves lany.
2012. szept. 29. 15:48
 20/43 A kérdező kommentje:
Latszik.
2012. szept. 29. 15:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!