Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha feloltozok jol (tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feloltozok jol (tenyleg nagyon elegansan), kover sem vagyok, szemuveges sem, alacsony sem annyira (176cm), akkor miert utasitanak el egy szo valtas nelkul a lanyok?

Figyelt kérdés
Szemernyi eselyt sem hagynak. Azt hittem.az.oltozet,magabiztos megjelenes fontos, mar nem hiszek benne. 2 diplomam is van, nem vagyok utolso buta tusko srac. De ezt nem tudom kamatoztatni, ha rogton azzal kezdik, hogy nem. Pedig soknak baratja sincs (tudom) megis elutasit indokolatlanul. Diszkoban is elutasitanak, konyvtarban is, uszodaban is. Pedig nincs harom szemem, rossz fogam sem stb. Mi kell még?F 27.
2012. szept. 29. 15:09
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Küldesz képet nekem is privátban, bár nekem csak 1 diplomám van (de két szak :) ). 26L
2012. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Majd kuldok, most sajnos nincs idom.
2012. szept. 30. 15:17
 43/43 anonim ***** válasza:
Rendben, várom.
2012. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!