Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi kedves, odaadó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi kedves, odaadó, figyelmes, hűséges, őszinte, okos, méretei ellenére jó az ágyban, de alacsony, dagi, kis faxa van és még nem is gazdag, van esélye egyáltalán a csajoknál?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 19:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát pedig az én farkam max 16 cm ha nagyon fel vagyok izgulva, de inkább csak 15. Soha senki nem panaszkodott, csak arra, hogy felnyársalom (a száján jön ki, úgy érzi, azt mondta), és a párom szerint toronymagasan ráverek minden elődömre ezzel a mérettel, pedig voltak neki előttem egy páran... Én is voltam egy pár nővel előtte, mindenkinek kielégítő voltam. Ennyi.

A magyar átlag (!) 13.5 cm vagy hasonló, a sok szájhősön meg csak röhögök. A normális nőket, ha nem is hagyja hidegen, hogy egy pasinak mekkora a farka, de NEM ez alapján választanak maguknak párt!! A farokméret csak olyan extra, mint egy szép mell pl.

2012. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A.humor a sajàtossàgaim közé tartozik,szoktam ismerkedni,de.nehezen jövök össze valakivel is.A kövérség marad valamennyire,ezt örököltem,nem hogy egy autòt ,inkàb hâjat...a méret nem tudom kinél mennyire szàmìt,de akit kérdeztem(akiket),olyan fele akunek igy fele ugy.
2012. okt. 5. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!