Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 5 hónapja szeretek már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja szeretek már egy lányt de ismerek egy fiút aki 3 éve szereti úgy szeretem el sem tudom mondani de úgy érzem nem szeret. Mindig ha vmit akarok mondani neki elszurom és ez mindennap igymegy?

Figyelt kérdés
A múlthéten mentem mászni hegyet.. és mire a tetejére értem aztgondoltam a világvégére is elmennék érte.. AZthittem én értek a csajokhoz de ez a Niki kemény dió soha nem szerettem senkit ennyire mind őő ölnék is érte bármit megtennék de ugy érzem mindig elszurom... Belehalnák ha kiderülne hogy nemszeret... PLS értelmes válaszokat írjatok ha lehet !
2012. okt. 5. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Értelmes választ... Cseszd meg, mi a kérdés?!
2012. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezet rázhatunk, én is elkefélem mindig a dolgokat. Menthetetlenül.


Egyébként derítsd ki, hogy kedvel e. Jobb tudni ha nem, nem igaz? Minek reménykedni ha semmi remény...

Ha igen, akkor csináld úgy a dolgokat, hogy nem szúrod el. De a szerelem, hát igen, velem is az szúrt ki.

2012. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Privibe add meg a skypeodat kedves utolsó válaszolóó ?!
2012. okt. 5. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!