Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fogjam vissza magam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjam vissza magam és hogy legyen több önbizalmam?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm és már szinte minden csaj,akivel találkozok,számomra potenciális barátnőjelölt.Tudom nevetséges,de már teljesen ki vok tőle,h nincs senkim.

Tudom,h majd jön egyszer az igazi,meg minden,de mi van ha csak huszononéves koromban és kimarad a tini szerelem az életemből,h fel fedezzem az ellenkező nemet meg hasonló dolgok,h megtanuljak dolgokat.Huszonévesen már többnyire csak tapasztalt lányokkal fogok találkozni,akik meg azért nem fognak akarni velem járni,mert még tapasztalatlan vagyok.Most 17 vok és ha találkozok egy lánnyal,vagy túl rámenős vagyok és ezért utál,vagy nagyon félénk és ezért nem érdeklem.Tudom h megkéne találnom a középutat,de hogy tegyem?Az önbizalmam is hullámzó,hol túl sok,hol túl kevés.

Azt mondják,h nagyon görcsösen akarok barátnőt találni,de ha meg nem keresek,akkor hiába várom,h a sült galamb a számba repüljön.


2009. aug. 5. 00:07
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nyugodj meg nekem egy barátom se volt még és 20 éves vok.Ugyhogy sztem te még jobb helyzetbe vagy mint én:) Am én is hasonló helyzetbe vok mivel ha meglátok egy jó pasit az utcán egyből barát jelöltnek tartom. És ez a hullámzó önbizalom is ismerős:)

am lenne kedved beszélgetni? Msn vagy iwiw...?:)

2010. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!