Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akivel sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel sokat beszéltünk és egyszer találkoztunk. Mindin minden rendben volt és hirtelen egyik nap kidobott, hogy "nem, bocs". Ez kinek jó?

Figyelt kérdés

Mert ,ha a legelején azt mondja, hogy nem.Az korrekt.

Amikor azt mondom neki szóban ,hogy többet szeretnék ,mint barátság - erre ő "ad egy esélyt".. aztán hogy lehet ,hogy egy hétre rá hirtelen kevés vagyok neki?


A másik kérdésem ,ha beleszerettem, hogy tudok kiszeretni belőle leghamarabb?

A pia nem segít - próbáltam...


2012. okt. 7. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nekem meg ő mondta először, hogy szeret..és hogy hosszú távra tervez ő is. aztán simán átlépett a dolgon, és én vagyok szerinte a hülye, hogy mit erőlködök..

nem divat már a tisztesség és a felelősségtudat sem, a másik érzései le vannak szarva...

2012. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bevallom, picit valóban félreértettem. Első vagyok. Ez egy nagyon fájdalmas dolog, de én tartom magam ahhoz, amit már leírtam ez előtt. Az ilyen ember még azt sem érdemli meg, hogy figyelj rá... Nem hogy még szomorú legyél miatta.
2012. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2012. okt. 10. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!