Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Múltkor csókolóztam a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor csókolóztam a pasimmal éa ő benyult a bugyimba és a nunimat simizte nagyon jó volt ezért hagytan gond amit csináltam?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 14:15
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
88%

uristennn 12??eszednél vagy??? ahelyett h ilyenekt müvelsz inkább tanuljál, mert azzal h ilyen idösen ilyenekt csináltok nem leszel okosabb és az életben meg ebböl csak k*rvaként lehet emgélni, már bocs. 12évesen én is babáztam még nem h mutogattam másnak h mim van, ja és anyád helyében télleg 2pofon járna

12évesen ne ezen járjon még az eszed ok? ezt még késöbb is megtalálod sööt akkor mégjobban kivánnak a csávok mert érettebb vagy

2009. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
41%
Kérd meg apádat h basssszon meg anyád hátán
2009. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
20%
Ez durva! Én is 12 vagyok lány, és jóval többnek nézek ki(15-nek) de eddig még csak a seggemet fogták meg és gatyán keresztül. Ez nagyon durva h 12 éves vagy és a 14 éves pasid akivel fél éve vagytok együtt ennyire perverz állat! Én dobnám a helyedbe! De, mondjuk még nem volt pasim! Ja és üzenem neki, h: vele egykorúakkal kezdjen, ne 12éves kiscsajokkal!
2009. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 Fecc ***** válasza:
89%
A fiúknak fütyijük van a lányoknak meg puncijuk-By OVizsaru,ha má megmutatták egymásnak:D
2009. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
90%

Ilyenkor Hol van a szülő?????!!!!

12éves vagy és ilyet csinálsz.... Szerintem ne dicsekedjél vele senki előtt....!!

16/L

2009. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
87%
tény hogy túl fiatal vagy még ehez!!!ne csinálj hülyeséget ráérsz még
2009. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
90%
Te mond csak, hova sietsz? Most komolyan... ráérsz még... a "komolyabb" dolgokkal mindenképp... De a pasizással is. Ne aggódj, minden megvár... ;) És később csak jobb lesz :)
2009. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
9%

Nos mi van abban ha 12????Én 13 voltam és nem lett belőlem ribi!!!!!!!!!Buták.....xD

20/L

2009. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
79%

Nem akarlak megbántani, de szerintem ez még korai...!

Még várjál 2-3 évet a pettingel (simogatás stb)

A szexxel meg minimum 5-6 évet:)

Ha hamar túl esel ezeken a dolgokon, utána már nem tudsz majd semmit sem értékelni...!

Én ennyi idős koromban örültem ha a szerelmem megfogta a kezem meg adott a számra puszit!

Túl fiatal vagy még ezekhez! és ő is!

2009. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
86%

Még barátom se volt 12 évesen. Hm.

Gond amit csináltál. Legyen már valami határ. Nekem még a mestruációm se volt meg 12 évesen. Nekem ez durva.

2009. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!