Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Múltkor csókolóztam a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor csókolóztam a pasimmal éa ő benyult a bugyimba és a nunimat simizte nagyon jó volt ezért hagytan gond amit csináltam?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 14:15
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
87%

szerintem nem kellene neki esni! nyilván nincs senki, aki elmagyarázza neki, hogy ez rossz.

Figyelj kislány: EZ ROSSZ!


ezekszerint vannak már "fura" érzéseid és gondolsz a szexre, de még korai! fizikailag nem tudom hogy állsz, menstruálsz-e... de ha már igen, akkor sem biztos, hogy a lelked készen áll erre. És a kérdésből ítélve biztos, hogy nem. Én szívesen beszélgetnék veled erről, ha szeretnéd, kérdezhetsz meg minden ha gondolod írj egy emailt.

2009. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
66%
Tudod én se vagyok túl sokkal idősebb nálad 16 éves vagyok...de azért 12 évesen nem tettem fel ilyen hülye és egyértelmű kérdéseket...elég nagy hülyeséget csináltatok de erre majd úgyis akkor jössz rá mikor megállapítanak nálad vmi szép kis fertőzést...
2009. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
81%
12 évesen még csak saját magadnak kéne simogatni a puncid! A többi válaszolónak üzenem, hogy azon nem kell kiakadni, hogy nuninak hívja a nemi szervét! A puncit és a nunit is lehet használni, akár felnőtt nők esetében is!
2009. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!