Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Múltkor csókolóztam a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor csókolóztam a pasimmal éa ő benyult a bugyimba és a nunimat simizte nagyon jó volt ezért hagytan gond amit csináltam?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 14:15
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
91%

Azért ez már tényleg durva. Amikor én voltam 12 éves, még popsztárokba voltam "szerelmes" és eszembe sem jutott a szex, nem hogy már egy pasi fogdossa a "nunim". Valahogy fel sem merült bennem ilyesmi, és nem maradtam le semmiről.

Rengeteg időd van még, legalább azt várd már meg, hogy ne legyél kiskorú, vagy hogy érzelmileg és szellemileg megérj rá (bár nem tudom, hogy egyáltalán ma már egy 12 éves gyerek testileg érett a szexre? Az előző válszolóhoz hasonlóan én is akkortájt kezdtem menstruálni)

Elég szomorú, hogy ilyenek ma a fiatalok, de ne menj a csorda után!

21 L

2009. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
70%

Lehet egy tippem?


Ha azt mondtad hogy láttad a péniszét, gondolom nem nézni akartad...


Be is vetted a szádba, vagy simogattad, vagy mit csináltál vele?


Ültél és nézted neki?


Egy nagyon undoritó természetű tini lesz belőled 2-3 év múlva, nem csoda, ha az egész suli elhord téged majd kur_vának.

2009. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen korban nem kéne hasonló dolgokat csinálni. Ruhán keresztül egy kis tapizás még belefér, meg a smárolás, de nem kéne vetkőzni, max fürdőruhára a strandon.
2009. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
87%
Hát szép... Én 20 éves vagyok egy éve veszitettem el a szüzességem a mostani barátommal, elötte senki sem járt a bugyimba! Eléggé le lehetek akkor maradva. Mire te 20 éves leszel azt hiszem megfordulnak majd az ágyadban egy páran.Én nem elitélni akarlak vagy papolni neked, de ennek tényleg semmi értelme ilyen idős korban, mi lesz később, ki leszel égve és nem fog örömet okozni a szex! Ha belegondolok hogy az unokaöcsém 12 éves:O jesszuss....
2009. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
87%
Egy jó hírem azért van nem bűncselekmény amit csinált, de ha lefeküdnétek az lenne. Szerintem fogadd meg az előttem szólók tanácsát és ha babázni nem is akarsz visszamenni, legalább maradjatok még jó oér évig, hogy a kézenfogva sétálásnál. Ezt később megbánhatod, még ha most tényleg nagynak érzed is magad tőle.
2009. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
85%

Én nem mondom hogy fix hogy ku.rva lesz belőled meg iylenek,

de az ember azért különbözik az állatoktól többek között, mert nem az ösztönei irányítják,

namármost attól hogy ez egy jóleső dolog még nem kell rögtön elkezdeni csinálni és ezt neked is kéne érezned.

De nekem a legfurcsább, hogy én 12 évesen nemhogy szexuális, de smemiylen vágyat nem éreztem a másik nem iránt, csak plátói szerelmeim voltak, leonardo dicaprio pl :D Elcseszed ezzel a saját gyerekkorodat. Nem beszélve arról, hogy azért 12 évesen az ember testileg se érett a szexre. Menstruálsz te egyáltalán?

2009. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
76%
12 évesen nekem az volt a legnagyobb bajom, hogy nem volt telefonom XD nem is mentruáltam, nem is csókolóztam, még a biosz órai felvilágosítás is korai lett volna. Arról álmodoztam, hogy milyen ha valaki átölel....szóóval nem tudom, mit érzel, milyen késztetést, hogy ilyet csinálj ennyi évesen. Neked még tényleg 'nunid' van...ha már nedves vaginával büszkélkedhetsz, na akkor "simizhetik", addig sztem pofozz fel minden bunkó 14évest, aki benyúl oda XD
2009. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
70%

Nekem előszö 15 évesen simizték a "nunimat", azt is csak ruhán keresztül, és kb semmit nem éreztem...XD 12 év kissé korai...Most van egy normális pasim, mind2en szüzek vagyunk, egyikünk se tartja gáznak, szerintem még azt se tudnátok mi hova való...remélem a következő kérdés nem az lesz, hogy a fülembe dugta és nem volt jó...

18/l

2009. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
hehh loool :D
2009. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%

A tapasztalt férfi tudja mit csinál...

Ha annyira akarja had tegye ezzel még nem árt neked de ügyelj rá hogy tiszta legyen a keze amikor ezt csinálja. A szexig Kérlek még ne jussatok el.

2009. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!