Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Kiszemeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kiszemeltem azt mondta, szeret és fontos vagyok neki, de nem tudja mit akar, bizonytalan.

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben próbáltam többször is elhívni egy lányt randira, mindig kitérő választ adott, gondoltam akkor hagyjuk. Tettem egy utolsó próbát, mert amúgy nagyon az jött le beszélgetéseinkből, hogy kedvel, meg mindenki azt mondta a környezetemben, van esélyem, sőt. Szóval beszéltem vele, hogy mégis mi van. Mert én elég erősen kedvelem, de nem tudom, hogy most ő mit akar. Erre mondta azt, hogy szeret és fontos vagyok neki, de akkora gyökér (ő mondta...), hogy nem tudja mit akar, bizonytalan, azt se tudja mit hoz a holnap, meg ilyenek...

Mit csináljak, hogy próbálkozzak, hogy tudjon dönteni, lehetőleg a nekem előnyös eredménnyel? Nem lerázni akart, vagy ilyesmi, szerintem legalábbis, élőben tényleg az a bizonytalansága jött le az érzéseivel kapcsolatban.

Szóval? Ötletek?

És igen, ér annyit a lány, hogy teperjek érte...



2012. okt. 8. 20:24
 1/2 TOMAtm ***** válasza:
na nők nem annyira vevők erre...hagyd had érjen benne meg az elhatározás.ne nyomulj.azért el se hanyagold,látszik h nem vagy élete szerelme(még),de azért hátha.
2012. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arra vágyik hogy valaki irányítsa. Ne hívd randira, írj fel neki egy időpontot, telefonszámot és kész.
2012. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!