Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a jó abban, hogy vki ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban, hogy vki ad magára? Miért olyan fontos ez? Akár ffi akár nő

Figyelt kérdés
Mindig ha vkitől megkérdezik,külsőre mi tetszik neki a másik nemben,vagy azt mondják,h mind1 csak igényes legyen,vagy az igényesség szerepel az első helyen.Miért fontos ez ENNYIRE?!
2009. okt. 4. 10:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
mert ha valaki saját magára igényes, akkor valószínüleg igényes az élet többi területén is, pl a párkapcsolatban...és amúgyis ki akar pl csókolózni valakivel, akinek bűzlik a szája? vagy hogy lehet beletúrni egy agyig zsírod hajba? vagy egyáltalán...hogy lehet megjelenni valakivel egy társaságban, aki úgy néz ki, mint egy csöves?
2009. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted miért fontos?

Jó az, ha olyannal vagy együtt, akinek 5 m-ről is érzed a szagát, mert nem fürdik? Vagy annyira zsíros a haja, hogy rántottát lehetne rajta csinálni? Ez mind ALAPIGÉNYESSÉG!!

2009. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

undorító lehetsz:D vagy nem vagy tisztában az igényesség jelentésével. remélem utóbbi...:)

azért mondják ezt, mert ezzel azt akarják a másik tudtára adni, hogy nem számit hogy nem a világ leghelyesebbje, legszebbje az a fontos hogy ettől függetlenül ne hanyagolja el magát, ne legyen büdös, ne legyenek sárgák a fogai, ne legyen egy lány tiszta szőr mindenhol, ne legyen 5 cmes lenőtt haja, ne legyen tiszta korpa és zsír...

2009. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Dehát attól,h vki nem igényes,még lehet kedves,intelligens,érzékeny,stb... Akkor miért ezt tartják a legfontosabb dolognak? Nem mind1 zsíros-e a haja,vagy se?!Vagy koszos-e a körme,vagy se?!
2009. okt. 4. 11:16
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
az igényességnek tudod mi az ellentettje? az igénytelenség. akkor most gondolkodj el rajta hogy te járnál-e valakivel aki csúcsszuper ember, okos, kedves, szép de büdös és koszos ruhákban jár, ápolatlan a keze, lába, mert ugye az igénytelenség az ezt jelenti. nah ezért fontos az igényesség.
2009. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
hát nekem k*rvára nem mindegy:D ha neked az akkor valószínűleg te is ugyanolyan igénytelen vagy mint ő...
2009. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Én simán járnék olyan emberrel,ez gáz?
2009. okt. 4. 11:43
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek.

A 21. században illő adnia magára az embernek.

Ahogy nőnek az igények, úgy kell tartani az iramot.

Ma már sokan elképzelhetetlennek tartják, hogy ne fürödjenek le mindennap, akár többször is.

Én úgy vagyok vele például, hogy a melóhelyemen talán jó 5-10 perc áll rendelkezésemre a zuhanyra, de tudom magamról, hogy ez alatt az idő alatt nem érzem magam tisztának, s bár hál istennek nem koszos a munkám, inkább haza jövök "igénytelenül" de itthon akár egy órán át suvickolom magam.

Minden embernek egyénre szabott szokásai vannak, a tisztálkodás terén, a divat terén, de alap követelmény, hogy próbáljunk megfelelni magunknak, és másoknak is.

Ha Te magad rendben találod magad, s úgy döntesz, hogy ápolatlan leszel és igénytelen, keresned kell egy magadfajta embert, akivel ily módon egyetértésben leélheted az életed.

2009. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Taszító ha valaki koszos, büdös, zsíros a haja.

Én nem is érezném jól magam ha nem fürödnék vagy ha nincs rajtam tiszta ruha.

2009. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember igényes magára (fürdik,hajat, fogat mos ) így természetes, hogy a másiktól is elvárja az alap higiéniát. Ha téged nem zavar, hogy a partnered büdös, ápolatlan az a te dolgod, bár elég furcsa. Igen lehet attól kedves jólelkű ember, de nem ér semmit vele, ha olyan büdös, hogy akinek udvarol az első puszinál elájul.
2009. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!