Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akit még a molett lanyok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit még a molett lanyok is visszautasitottak (18 szor), az mit tegyen? Vagja fel az ereit?

Figyelt kérdés
Ossze vagyok roskadva, hogy még nekik sem kellek. Nagy a fejem, szabalytalan alaku. Testem az megfelelo. Vegyesz vagyok de ez nem erdekli a lanyokat ha nen buta az illeto. Senkit sem erdekelt, csak ramneztek es rogton jott a valasz, hogy neeeeem.
2012. okt. 11. 18:08
1 2
 1/16 Fülünyúl ***** válasza:
Biztos, hogy a külsőd, illetve csak a külsőd riasztotta el őket?
2012. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is össze vagyok roskadva a világ búja miatt,és én nem merem felvágni az ereimet,azt hiszem.:///

Ha tényleg meg akaod ölni magad,5 gramm jeroin,5 gramm kokain,boldogan halsz meg,de számolj a túlvilágon a következményekkel.

Ha nem akarsz meghalni,akkor örülj neki hogy vegyész vagy,nem vagy rossz helyzetben,és egyszer hátha jön egy lány.Talán akit neked szánt az ég.

2012. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Menj plasztikai sebészhez v legyél gazdag! Más lehetőséged nincs, a lányoknak sajnos csak a külső meg a pénz számít.
2012. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 panini ***** válasza:
66%

A probléma gyökere a következő: "... MÉG A MOLETT LÁNYOK IS.."

Előbb tanuld meg emberszámba venni és tisztelni a női nemet, csak azután vagdosd magad.

2012. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Maximalisan emberszamba veszem oket, nagyon tisztelem ezeket a lanyokat. Nem viccbol mondom.
2012. okt. 11. 18:22
 6/16 A kérdező kommentje:
Abban sajnos nem vagyok biztos, hogy jon egy lany. 28 evesen mar ebben nem bizom.
2012. okt. 11. 18:23
 7/16 anonim ***** válasza:
a molett lányok sokkal beképzeltebbek /nagyrésze, nem mind/ mint a bármilyen más alkatúak. miért vagy miért nem fogalmam sincs illetve van elképzelésem róla de azt nem osztom meg. ugyanez a helyzet átlagos csajokkal is amúgy, ismerek jópár olyan csajt aki külsőre teljesen extra és sokkal kedvesebb normálisabb, sőt műveltebb mint átlag csajok, persze elsőre nem ezt nézni ki belőlük.
2012. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18:14 A kérdező valszeg nincs tisztában vele, h a külseje miatt leszólni és elutasítani vkit csak a lányoknak van joguk :P
2012. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne megtalálni, hol a hiba, de ezt nem mi tudjuk, főleg nem innen.
2012. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es,ott a pont.
2012. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!