Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért dagadtoznak le itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dagadtoznak le itt a neten sok lányt élőben meg mégis akarnak velük járni?

Figyelt kérdés

sokszor pl. ha valaki rak magáról képet és nem csontváz akkor az rögtön dagadt és fogyjon le.

és mi van ha olyan alkat hogy amikor soványabb a nyakánál látszanak a csontok meg a bordái, meg ronda a könyöke, de ha meg hízik akkor viszont van párnácskája a csípőn, meg nagyobb lesz a melle és a hátsója és csak akkor lesz a többi helyen jó, hogy nem látszanak a csontjai?

én pl. azt látom hogy mikor a képeken megdícsértek és piszkafa voltam, nem jött oda egy pasi sem, de "kövérebben" mikor képen már ledagadtoztak viszont igen és nem is ronda srácok.

akkor most ez hogy van?


2012. okt. 11. 21:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
mert kép alapján nehéz ítélni.fontos a kisugárzás,meg minden más
2012. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Mert nem kell nekik, de mivel nem kapnak mást, beérik velük.

Neten nagy a szájuk, bunkók, élőben meg nyuszik.

2012. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
sok a köcsög szemüveges troll. aki erre veri. de soha az életben nem lesz más csak bányarém barátnőjük. és ezt a kisebbségi komplexust így próbálják legyőzni.. ennyi
2012. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

ismered azt a kifejezést hogy vérszívás?

én pl csak poénból mondok ilyesmiket vkinek, aki nem éri az iróniát azzal én pl nem is foglalkozom :D

2012. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy ez velem is dettó így van. Amíg olyan "álomvékony" voltam (44 kilo egészen pontosan) az égegyadtavilágon SENKI oda nem jött hozzám. Most 55 kilo vagyok, ami a magasságomhoz képest (165 cm) több, a csípőm is párnásabb, a mellem is picivel nagyobb, így azért több udvarlóm van....persze többen megjegyzik, hogy le kéne fogyni..na de minek, ha így jobb???
2012. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Én ezen a kérdésen akadtam ki múltkor nagyon...

szegény lány lefogy és akkor is cseszegetik hogy vézna lett.

Én sem értem az ilyen embereket....



http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én azokat szoktam lerondázni, akiknek a kérdésükből süt a beképzeltség. Amúgy csak hangoztatni divat, h a csontsovány lányok a szépek, a valóságban azok jönnek be a legtöbb férfinek (köztük nekem is), akiken van mit fogni :)
2012. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

meg egy csomóan írták neki hogy tönk.

Azért felhízlalnám az ilyen embereket 70 kilóra aztán fogyjanak szépen le,utána meg viseljék el az ilyen durva kritikákat.

Tudom mert én is voltam nagyon kövér,de lefogytam

2012. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
5-ös én is 55 kiló vagyok és 165 centi :D
2012. okt. 11. 21:14
 10/26 anonim ***** válasza:
én utálom ezeket a dolgokat,mert voltam anorexiás,és szerintem inkább pár pluszkiló jelentsen "gondot",mint az,h zörögnek a csontjaid.nem éri meg.sőőőt....
2012. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!