Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lessz Iskolában nemsokára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lessz Iskolában nemsokára mikulás buli, és van eggy lány, aki nagyon tetszik, nem az osztálytársam, csak évfolyam Többi lent?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám vele közöli, hogy szeretem, de eléggé iylen kis nyúl ygerek vagyok, tehát nem az a bátor típus A helyesírást ne nézzétek!!
2012. okt. 16. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia xy! Mész a miki-bulira? Mert ha igen, én elmegyek veled.
2012. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akár nyúl vagy, akár nem, hívd félre beszélgetni és mondd el, mit érzel.
2012. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 doryka1234 ***** válasza:

Nehogy elmond!!!! Komolyan ne! A legnagyobb baki lenne! Elérhetetlennek kell mutatnod magad, ahhoz, hogy felkeltsd az érdeklődését. Menj oda, válts vele néhány szót, aztán te lépj le először! Ezt tedd meg máskor is, majd néhány ilyen szitu után elkezdhetsz beszélgetni vele fb-on. Ott eldől van-e esély.

Ne add ki, az érzéseidet, elijesztenéd!!!

Amikor odamész társalogni, légy nagyon magabiztos, ha kell gyakorolj előtte, de ne lássa rajtad, hogy nyuszi vagy!

2012. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk is lesz :)
2012. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ajjjj de annyira félek :((((( mit beszéljek vele??
2012. okt. 16. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:

mikulábuli???xddd

hány éves vagy 10??? xddddd

Nálunk osztálybuliba van ilyen nem mikibulin..xddddddd

2012. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok de mindeggy
2012. okt. 16. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát kisbarátom ha 15 vagy akkor feltétlenül szóban próbálkozz a lánynál mert olyan trágya a helyesírásod hogy egy IQ light partyqrva is összefossa magát tőled röhögés közben...
2013. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!