Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi az oka, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka, hogy a neten többnyire csalódik az ember?

Figyelt kérdés
Még nem alakult jól egyik netes ismerkedésem sem. És az emberekben csak csalódtam itt. Szerintetek ennek mi az oka?

#internet #ismeerkedés
2012. okt. 16. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

túl hiszékeny vagy és naiv!

ÉS mindent a netre teszel fel. Mindig itt van nála olin...


Próbálj meg ne neten ismerkedni.

2012. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert a neten senki se olyan mint a valóságban mondjuk?
2012. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Itt ismertem meg egy okos, szép, szeretni való lányt, csak az a baj, hogy most van pasija... már találkoztunk is, előtte sokat beszéltünk neten, egyáltalán nem csalódtam. De nem úgy indult, hogy mi most össze akarunk ismerkedni :)) Úgy szinte lehetetlen, tök véletlen volt, és a továbbiakban sem tervezek hasonlót... NE ÁLTALÁNOSÍTSUNK KÉREM!

F17

2012. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem általánosítottam azért is írtam, hogy TÖBBNYIRE... ha azt írtam volna, hogy miért mindig csak csalódik az ember az az általánosítás szerintem... lehet, hogy hiszékeny is vagyok ezt beismerem, de itt a legtöbben úgy adják elő magukat, mint ha akkora nagymenő jóképű pasik lennének, de eddig én nem sokkal találkoztam aki bejött volna
2012. okt. 16. 20:50
 5/16 ASOT ***** válasza:
azt hittem fiú vagy....de kb. ugyanaz lehet a prrroblémá
2012. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
na és mi az az ugyanaz?
2012. okt. 16. 20:55
 7/16 ASOT ***** válasza:

Előre beképzeled a dolgokat túlzottan előre gondolkodsz, a szép szavaktól meg attól hogy itt most milyen szép és jó minden meg hogy megvan az összhang meg tudsz beszélni mindent el mered mondani a dolgokat, de aztán kiderül h ez csak ideiglenes, mert hamar megbízol az emberekben, és túl közel engeded őket magadhoz azelőtt mielőtt megismernéd őket.


és minél közelebb kerülnek hozzád annál nehezebb betökélni, hogy a büdös pics@ba ezt is félreismertem és nem jött össze...vagy éppen átvert. Vagy talált mást és csak húzta az agyad közben meg mondtah ilyen meg olyan tökéletes vagy.


Aztán hoppá....


Élőben ez általában gyorsabb, meglátod ha jól megy nemsoká ültök egymás mellett beszélgettek és a nagyján túl is vagytok míg ez neten sok sok időbe tlehet, és lehet h 2 hónap eltelik neten beszélgetéssel meg minden nagyon tuti és szinte meg sem lehetne győzni arról téged h ez korántsem tuti, de ha eljön a találkozás akkor minden 1 pillanat alatt romba dőlhet...


De élőben is elb@szhatod azt hogy túl rövid idő alatt túl közel engeded az illetőt.

2012. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Neten anonimitás mögött mindenki letagadhat pár évet a korából meg a súlyából. Emellett ugye fényezheti is magát, és gyorsan egy nagy hazugságkupacban találhatja magát.


Ne légy ennyire hiszékeny, kezeld felületesen a dolgokat. Ha azt írja valaki 3 óra levelezés és 0 találkozó után hogy szeret azt ne vedd szó szerint.


Van azért épeszű a sok birka között is.

2012. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) hát az nem is szoktam komolyan venni aki már az első beszélgetés után "szeret"... főleg, hogy én nehezen leszek szerelmes.
2012. okt. 16. 21:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Az csak egy példa volt, többit is azért 2 lépés távolságból kell figyelni. Ha élőben is bizonyítja a másik hogy nem hülyeségeket írt, meg kamuzott, akkor azért el lehet neki hinni.
2012. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!