Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi az oka, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka, hogy a neten többnyire csalódik az ember?

Figyelt kérdés
Még nem alakult jól egyik netes ismerkedésem sem. És az emberekben csak csalódtam itt. Szerintetek ennek mi az oka?

#internet #ismeerkedés
2012. okt. 16. 20:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem irreálisak az igényeid
2012. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, irreális igények alatt? Nekem csak az a lényeg, hogy valamennyire megfogjon külsőre és normális legyen.
2012. okt. 17. 12:15
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az attól függ:) én másokban sosem csalódom, netről, max. magamban, ha élőben nem vagyok túl bátor. De nagyon rétóta netezek, és chat-elek ezzel-azzal és valahogy úgy vagyok, hogy tisztán úgy érzem belelátok a másik emberbe, vagyis, bármit kiír, kitesz a falára, mögé látok. Azért nem csalódok, mert eleve reálisan ítélem meg az embereket, vagyis, pl. első szabály: ha valaki olyan jóképű, sikeres, világközéppontja(ami nem vonz épp, csak egy példa) akkor miért ismerkedne neten?

Vagy ha azt mondja, hogy "xy-helységben nincsenek értelmes nők, emiatt magányos" akkor ott is látom, hogy nem stimmel valami, meg minden ilyen nevetséges kamu kifogásnál, mert ha az ember akar valamit, akkor megkapja. Nem ismerlek, de talán lehet, hogy álomvilág szerűségben élsz, és elvárod, hogy neten kifogj egy tökéletes embert, talán a hiúságodra vall:). Én neten nem csalódtam eddig, de nem is kerestem tökéletes embert, csak azt, akiben meglátom eleve azt az érdekességet amit keresek, és amit nem lehet szinlelni, Így sosem kell emiatt tartanom. Aki itt meg is akarna elszántan ismerni, ha eleve megérzem benne azt a hamisságot, nem forditok ídőt rá.

2013. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Amúgy felvetődött bennem az a kérdés, hogy élőben is csalódsz, elmenekülve a neten ámított, csodálatos világba, ami remményeket táplál benned?
2013. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

nem vagyok hiú, sőt inkább önbizalom hiányos vagyok, és tudom, hogy nincs tökéletes ember, így nem is keresek olyat..

élőben is szoktam csalódni és tudom azt is, hogy nem mindig a másik a hibás, hanem magamba is csalódok.. szeretném leküzdeni a gátlásokat, de még nem sikerült teljes mértékben..

és a netről meg tudom, hogy nem egy "csodálatos világ" hanem vannak árnyoldalai is..

reményeket, nem kifejezetten a net táplál bennem, hanem maga az élet, hogy majd jobb lesz, de nem kifejezetten a nettől várom a "csodát", hanem tenni is szeretnék majd érte, ha végre befejezem a sulit és elmozdulhatok innen :)

amúgy most úgy néz ki, találtam a neten egy nagyon jó embert, pedig nem úgy indult, hogy mi majd megkedveljük egymást, hanem csak elkezdtünk beszélgetni, de már több van a dologban :)

2013. ápr. 26. 11:54
 16/16 anonim ***** válasza:
Én élőben is csalódom az emberekbe, és neten is csak emberek vannak (kamuprofilokon kívül). Ezért nem bizalmaskodom senkivel, így nincs kiben csalódni.
2013. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!