Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (csak őszintén)

Figyelt kérdés
Gólyalábon járni valóban megnyerő és belevaló?A válasz igen! pl elsétálok pár lány előtt gólya lábbal,török foci mezben .És közben flegmán oda vágni hogy mennyire ízléstelen az öltözékük .Nem nem saját magamnak akarom hanem hasznos tanács a többieknek.(alkohol fogyasztása előtte javallott, jobban hajlik a láb és burjánzik a stílus.)

2012. okt. 19. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hülye vagy. -.-
2012. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Rájöttem miért vagyok itthon - nem azért mert senkivel nem találkoztam a városban aki felkeltette volna az érdeklődésemet, hanem hogy ilyen tippeket olvassak. Ezt tényleg ki kellene próbálnom, bár a fene se venné magára a félholdas mezt, inkább valami rikító színűt, mint a brazil vagy a holland.

És persze alkoholként egy fél üveg tequilát kellene fogyasztanom, onnan már nincs messze az amikor még aktív vagyok, de már nem emlékszem másnap a történtekre.

Meg kellene valaki aki fotóz közben, hogy hétfőn tudjam önmagamat égetni a közösségi oldalak valamelyikén. Vagy mindegyikén.


Na kimegyek még egy sörért.

2012. okt. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


Haha, én fotózok szívesen.

2012. okt. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 - józanul tudok gólyalábakkal járni, van egy faanyagokkal foglalkozó ismerősöm aki biztosan adna hozzávalókat - mivel nem gondolnám hogy bolti gólyalábakba fektetném a pénzemet egy próba erejéig, persze sikeresség esetén esetleg beruháznék.


Bár mit vennénk sikerességnek? Ha a lányok akiknek az öltözékét negatív megjegyzéssel illetném nem rúgják ki alólam a szerkezetet? Gondolom nem rohannának azonnal oda hozzám a kis cetlikre leírt telefonszámaikkal...

2012. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4#


Ugyan, 2012-őt írunk...


Sikeresség=minimum 500 lájk facebookon. De viccet félretéve, egyik ismerősöm (nagyon távoli) hasonló hülyeséget csinált - ő mű majomfejjel volt egy koncerten és rengeteg emberrel - köztük impozáns hölgyekkel - is kapcsolatba került, sokkal azóta is tartja a kapcsolatot.


Szóval kiindulva ebből, bármilyen hülyeség bejöhet. :D

2012. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, én is csináltam elég sok furcsaságot közterületen, főleg ittasabb pillanataimban.


De térjünk vissza a sikerességhez: 10 éve nagyon örültem ha egy csaj megadta a telefonszámát, még akkor is ha tudtam nem lesz belőle semmi. Manapság azért ezt randizás címszó alatt elég kevésnek találnám.. :) Emiatt kérdezném elsődlegesen a kérdezőt - persze bárki mesélhet a gólyalábas történeteiről - ha már hasznos tanácsként adja, akkor mesélhetne a megvalósítás gyakorlati oldaláról és az esetlegesen elért sikerekről. :D :D

2012. okt. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg meg van olyan csaj akinek az ilyen pimaszság jön be,meg ha látják hogy be van baszva az illetö és szokatlan dolgot csinálna.gondolom nem komor stilusba mondta neki hogy izléstelen az öltözékük hanem ilyen bebaszott röhögös stilusba.
2012. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ! Te nagyon nagy vagy xDD
2013. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!