Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (relative) Jól nézek ki, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(relative) Jól nézek ki, de belsőleg nem stimmelnek a dolgok?

Figyelt kérdés

Zavaromban dadogok, és így elég nehéz ismerkedni a lányokkal mert ugye ha oda kell menni akkor izgulok és így a dadogásom is előjön, ami elég ciki (persze nem durván csak megakadok néha)

ha teljesen nyugodt vagyok akkor nem jellemző a dadogás

menjek logopédushoz?


2012. okt. 25. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vagy, ne legyél ideges... hiába beszélsz rendesen, ha totál feszült vagy, az nem tetszik nekünk!
2012. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

próbáltam 1000x kb. lenyugtatni magam meg minden, de akkor se leszek teljesen nyugodt... inni nem akarok előtte mert az ugye hogy nézne ki:

szia xy vagyok megittam egy felest mert így gyűjtök bátorságot...

2012. okt. 25. 11:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt értsd meg, hogy nincs miért idegeskedni, izgulni. Mi a legrosszabb ami történhet? Visszautasít. Na és akkor mi van? Mész a következőhöz... Ha egy visszautasít, attól még nem mind utasított vissza. Ezt kell megérteni!

Ha ezt megérted, akkor dadogni se fogsz többé.

A lányok a kiegyensúlyozott, magabiztos, önmagukkal barátságban lévő srácokat szeretik.

2012. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nehéz magabiztosnak lenni ha mindig arra gondolok vajon mit szól a dadogásomhoz
2012. okt. 25. 11:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el még párszor amit írtam... nem érted a lényegét!
2012. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
MagneB6, vagy Sedatif PC. Szimplán szorongás, arra pedig ezek jók. Egyik vitamin, másik homeopátiás készítmény.
2012. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszerrel nem kezelhető. Egyszerűen az a megoldás, hogy nem kell izgulni. Ezt úgy is elérheti, hogy úgy megy oda a lányhoz mint, ha egy haverjához menne. Ha úgy kezeli a helyzetet mintha csak haverkodik akkor megnyugszik. Nem istenőre kell tekinteni, mert akkor a végén leborul és dadogni kezd.
2012. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyél be idegnyugatót, az majd segít, Igyál is rá, biztos fel kell majd rázni kicsit, egy pár szem xanax után! Mit gondolsz, mennyi magát tökösnek mondó legény képes csak úgy odamenni leszólítani egy nőt, hogy előtte bevág pár felest, hogy oldódjanak a gátlásai. Ez szín tiszta doppingolásnak számít ezen a téren. Aki gátlásos jellem, soha életben nem fogja /teljesen/ levetkőzni ezt, egyszerűen lehetetlennek érzem én is. lehet eljátszani a magabiztosat, de belül ugyan rettegni fogsz még mindig a csalódástól. Én nem dadogok, csak úgy botaldozik a nyelvem, néha hülyén mondok ki szavakat ilyenkor,szinte röhögöm.
2012. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jópofák ezek az egyszerűen nem kell izgulni jávaslatok.Ez olyan mint akinek tériszonya van, és épp hegyet mászik valahol a hegycsúcsnál, mert kihívás neki, de retteg, ugyan nefélj, mibaj történhet, ha megcsúszol...max lezuhansz, és?
2012. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha kék szemed van, ne menjél
2012. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!