Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem talál rám a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál rám a szerelem?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, mások szerint csinos, kedves ,inteligens, mégis rendre foglalt, otromba, vagy gyenge vagy nekem nem tetsző férfiakat fogok ki. Nem tudok beléjük szeretni? Miért van ez? Lehet valaha másképp?

2012. okt. 26. 23:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ha olyan vagy tényleg amilyennek leírod magad, akkor nem létezik hogy nem találnak meg a pasik... ez ellentmondás
2012. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
szerinted erre a kérdésre létezik jó válasz? rengeteg ember van ilyen helyzetben mint te, de minden ember más és más. pár sorból nem lehet megmondani mi a baj
2012. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jol van akkor, ha tenyleg ilyen tulajdonsagokkal rendelkezel amiket irtal, akkor csak az lehet, hogy olyan helyen elsz ahol keves a valasztek. Egy lanynak sokkal konyebb pasit talalni mint forditva szal itt szerencseret sem lehet okolni.
2012. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem a pasik is gyávábbak,mint régebben, nem mernek odamenni a lányokhoz, mert félnek a visszautasítástól...
2012. okt. 27. 15:17
 15/18 anonim ***** válasza:
Es te ezen csodalkozol? Neked, hogy esik ha visszautasitanak, foleg ha durvan? Ettol fuggetlenul igazad van, a ferfi attol ferfi, hogy nem fel a visszautasitastol erre en is 20 evesen jottem ra. Ha kuldesz magadrol kepet privatban, meg beszelgethetunk a temarol.
2012. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

tegyük fel, hogy sok pasi gyáva. most neked jobb?

tegyük fel sok csaj, elég bunkó. nekem ettől nem jobb...

2012. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szeirntem a foglalt kategoria az jó lenne neked! Az már eleve másnak is bevált. Rombold, gyaluld szét a párkapcsolatokat, aztán szedd el ami neked jár! Tudod, szerelemben ,háborúban mindent szabad! Dúrd ki a nőjét, aztán hódítsd el a paliját. Ez nőknek nem olyan nehéz feladat. A férfiak szeretnek félre mászkálni úgyis, ezt kell tudnod kihasználni. Párszor pöccintsd meg a fikcónak,hogy mivolna ha... Meg ha már unja a nőjét, nyugodtan jöhet hozzád is, tárt karokkal várod! Aztán lecsapsz rá. Nem nagy ügy ez. A lélekben gyenge az még javulhat! Az otromba fickókat is meg lehet nevelni, én is tudnék szerintem kevésbé paré lenni, ha nagyon akarnám. De egyenlőre jó nekem így, stabilabb vagyok.
2012. nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15 ös, te egy igazi kamikaze vagy. Inkább kikiáltod magad,hogy én vagyok a tökös legény, de közben lélekben meg szarrá leszel rombolva, aztán a címered mögött egy emberi roncs vagy igazából, ha sok egykedvű maca hazavág méltatlanul,csak mert épp olyanja van, nem biztos,hogy azért mert épp nem jössz be neki. Akármi lehet elutasítási ok. De te csak úgy fogod fel,hogy biztos szar vagy. Nem neked írom személyre szabva ezt, csak a te kommentedhez köthető. Szerintem is megalapozott a férfiak távolságtartósága. Szerintem igazán csak a utácska, keveset agyalós, keveset komplikálós emberek kamikázéznak az ismerkedésnél. De ez is csak általánosítás. Azokról könnyebben lepereg, fel se fogják, mi történt velük pszichésen.

Az sem annyira paranormális jelenség, ha egy jó nőnek nincs faszija. Szerintem semmi különös nincs ebben. Mert eleve jó nő, sokan túl nagy falatnak gondolják, tudják,hogy hosszú távon szinte megtarthatatlan, ha meg mégis, abba a férfiember belerohad, hogy tudja tartani a tempót az állandó ilyen olyan kérőkkel, nem lazulhatsz el, mindig résen kell lenned. /Ez nem féltékenység, inkább a színvonal tartása, ami hosszú távon szinte lehetetlen, mindig jön egy újabb, jobb hódító, és ez mindkét nemre igaz/ A másik ok meg ezzel párhuzamosan az, hogy vannak olyan emberek, akiknek a ha nincs ló jó a szamár is nem felel meg. Még ha egy 10-es skálán 8 ast lát is, aki azért már elég jó, az sem kéne igazán, mert érzi,hogy úgyis lapátravágná, ha megjönne egy mégjobb, és előre predesztinálja,hogy nem akarja kihasználni, mert tudja a nő,hogy bár tetszik neki a fikcó, mégsem olyan 10/10-es akivel leélné az életét, és inkább be se vállalja, hogy aztán megkímélje a csalódástól, mert tudja, érzi, bármikor lepasszolná egy jobbra. Ezért inkább vár, várdogál, aztán nincs semmi. Én is így vagyok ezzel paliként.

2012. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!