Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat ez a fiú? Járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a fiú? Járni akar velem vagy csak sima barátság?

Figyelt kérdés
Most lettem kilencedikes. A koliba az egyik fiú aki most fog végezni nagyon megtetszett.. Mindenkivel nagyon aranyos, velem is, bár a többieket rég óta ismeri.. Mindig odajön suliba is beszélgetni, meg felajánlja hogy segít a leckében, de ezen kívül semmi jelét nem látom hogy akarna valamit. Ha rossz kedvem van könyörög hogy mondjam el, látszik hogy érdekli, de majd pont azt fogom elmondani hogy ő a baj.. Mit csináljak hogy megtudjam hogy mit akar? Vagy ha tudtára hozom hogy nekem tetszik akkor van esélye hogy viszonzásra találok? Kérlek segítsetek! :\

#fiú #aranyos #mi akar
2012. okt. 28. 11:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Éljenek a gyerekes szerelmes fiúk :D
2012. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
de olyan aranyos xDDD mint egy kisgyerek.xDDD még a haja is szőke.:"D
2012. nov. 11. 11:34
 13/34 anonim ***** válasza:

Majd még mesélj a folytatásról, de nem lennék meglepve, ha hamarosan randira hívna :)

Drukkolok! :D

2012. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
elhívott a nem messze lévő kisboltba._. vett nekem üdítőt, meg szoktunk beszélgetni elég sokat, szobatárs azt mondta hogy észrevette, hogy keresi a társaságomat. Csak nem az a csajozó típus, még barátnője se nagyon volt.
2012. nov. 13. 20:14
 15/34 anonim ***** válasza:
Figyelj, én is fiú vagyok és ez viselkedés azt mutatja, hogy tetszel neki, én már csak tudom! Én is hasonlóan viselkedtem, amikor tetszett nekem is egy lány.
2013. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Any news? :))
2013. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Néha nagyon aranyos, néha szinte észre sem vesz, de ha csak ő van egyedül valahol és én is egyedül vagyok, mindig mondja hogy menjünk együtt, kísérjem el.. Keresi a társaságom azt látom, de mindenkivel ilyen! Tipikus 'nem tudod eldönteni hogy mit akar' fajta.. Én meg nem mondom meg neki hogy miújság. Túl büszke vagyok hozzá.:)
2013. jan. 21. 23:59
 18/34 anonim ***** válasza:
Pedig te is léphetsz, egy kapcsolat kétszereplős játék, ne legyél passzív már akkor, amikor még el sem kezdődött... ;)
2013. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
de mi van ha nem is fog elkezdődni?
2013. jan. 22. 12:53
 20/34 anonim ***** válasza:
Hát ha nem beszélsz vele az esélyt se adod meg hogy elkezdődjön ;)
2013. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!