Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat ez a fiú? Járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a fiú? Járni akar velem vagy csak sima barátság?

Figyelt kérdés
Most lettem kilencedikes. A koliba az egyik fiú aki most fog végezni nagyon megtetszett.. Mindenkivel nagyon aranyos, velem is, bár a többieket rég óta ismeri.. Mindig odajön suliba is beszélgetni, meg felajánlja hogy segít a leckében, de ezen kívül semmi jelét nem látom hogy akarna valamit. Ha rossz kedvem van könyörög hogy mondjam el, látszik hogy érdekli, de majd pont azt fogom elmondani hogy ő a baj.. Mit csináljak hogy megtudjam hogy mit akar? Vagy ha tudtára hozom hogy nekem tetszik akkor van esélye hogy viszonzásra találok? Kérlek segítsetek! :\

#fiú #aranyos #mi akar
2012. okt. 28. 11:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Vagy nem küldöd a jeleket, hogy lépjen, és hívjon el, vagy bekerültél a barátzónájába.

Amúgy csináltatok már kettesben bármi programot?

2013. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

lehet hogy nem küldök..:o

persze. csináltunk már. ő is hívott már és én is őt. úgy veszem észre, hogy keresi a társaságom, meg másnak ahogy láttam, nem mondogatja hogy szeretlek, és nem nagyon simogatja meg napjában 3x a lányok arcát.

2013. febr. 23. 20:19
 33/34 anonim ***** válasza:
Innen már csak egy-két kis lépés lenne a "járás".. Flörtölj vele kicsit, mássz rá, legyél nagyon nőies, tegyél kétértelmű megjegyzéseket, ha ő közeledik (akár a mosoly, vagy a szeretlek, simogatás) válaszolj rá te is hasonlóan, simogasd vissza, stb. ;)
2013. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
ha flörtölök nem veszi a lapot, olyan furcsa.. van hogy hozzám se szól 2 napig, másnap meg jön hogy miujság, stb..
2013. márc. 1. 17:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!