Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy gond ha nálam kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond ha nálam kizáró ok ha a csaj cigizik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálam is...
2012. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nem gond, ez csak az igényességedet tükrözi. Én is utálom ha a csaj cigizik :) 18/F
2012. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
sznobizmus és sikertelenség a nőknél. van az a dohányzó lány, aki levenne a lábadról egy pillanat alatt...
2012. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
nem az. Nálam is. De csak akkor minden 10 percben rágja körmeit és már gyújtana rá... Viszont ha egy buliba kibírja 2 óráig, hogy nem gyújt rá, az már jó jel, de ezt is csak akkor ha nagyon tetszik és tényleg érdekel. legalább is számomra. Viszont ha konkrét randi, vacsorával és minden iylesmivel együtt, akkor egyáltalán ne gyújtson rá.
2012. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Lehet cigizni úgy, hogy büdös a szája utána, cigiszagú mindene, egyszóval: gusztustalan.

Viszont lehet úgy cigizni, hogy használ utána rágót/tic-tacot/akármit, nem szívja minden percben, használ parfümöt(persze nem 2 litert, a szag elnyomására.)

A második engem nem zavarna, ha én lennék a fiú és olyan csajom lenne. A mostani párom nem dohányzik, csak néha bulikkor vagy ha olyan kedvünk van, együtt rágyújtunk, én viszont hetente pár szálat elszívok, sosem érzi meg rajtam.

Előző párom nagy dohányos volt, mindig szóltam neki hogy "rágó.." meg ilyenek :) őt meg ugye nem zavarta, mert én is mindig cigiztem vele és azt hitte akkor minden oké.

2012. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

2: nem gondolom, kis barátom, hogy igénytelen lennék azért, mert dohányzom,

egyébként megértem, ha egy nemdohányzó ember nemdohányzó társat keres magának, szal nem gond, naná

2012. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

36 vagyok, soha még csak ki sem próbáltam a cigit, sem a drogokat. Abszolút kizáró ok volt egész életemben a cigi. Annyira undorodom tőle, hogy egy doboz cigit sem fognék meg.

Az összes volt barátnőm, kapcsolatok hosszabb-rövidebb távon, kifejezetten nemdohányzó. Az ha valaki partiállat, nem kizáró ok, de a cigi az. Én ragaszkodtam, ragaszkodom az elveimhez. Ma a feleségem egy nemdohányzó nő - természetesen.


Ragaszkodj te is hozzá, és grat!

2012. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond, sőt.
2012. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyet szeretnék (mármint nem dohányzót) pasiban :D
2012. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi ez a nagy cigi utálat. Aki nem dohányzik, és zavarja, ha más igen, akkor értelemszerűen olyat keressen, aki nem dohányzik.

De aki dohányzik, azt meg ne ba.sztassuk már állandóan ezzel. Ő dohányzik, és ha kell nekünk, így fogadjuk el. Lehet kultúráltan is cigizni, sőt, még szexis is tud lenni.

2012. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!