Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én látom úgy, hogy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy nagy baj van a mai lányok jellemével? Mégis hol találnak egyes mázlista srácok különleges, szeretnivaló lányokat, amikor én csak mindig a selejt jellemvonásokkal rendelkező női egyedeket fogom ki folyton?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 14:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ja.. mondjuk akinek szépen meglett mondva,hogy kopjon le és utána is nyomul, persze, hogy durván elküldjük..már ne is haragudj.. lehet h selejt vagyok ez alapján de azért nem jövök össze vkivel h legyen vkim..
2012. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

22 az a 23 :)

Egyébként igazad van, magamon is látom, hogy amint felfedezem a lányban a defekteket, már nem tudom tisztelni, és úgy érzem, csak az időmet vesztegetem újra és újra. Ez pedig biztosan benne is úgy csapódik le, hogy ez egy negatív spirált hoz létre.

2012. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát, az én baráti körömben, például egy lányt sem ismerek, akire illene az általad körülírt selejt jelző. Viszont mi számít neked különlegesnek és szeretni valónak?
2012. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
vagyunk még páran rendes lányok, de hát ugye senkit nem érdeklünk.
2012. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Így igaz. :/
2012. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Vagyunk még, csak keresni kell! :D

18/l

2012. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!