Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Cuki, aranyos, vékony, alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuki, aranyos, vékony, alacsony fiúk! Ti elégedettek vagytok a külsőtökkel, sikeresek vagy sikertelenek vagytok a lányoknál?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok olyan lány ismerek, akiknek pont ez a típus jön be (köztük én is) :)
2012. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Pont ilyen vagyok...169cm/58kg,enyhén gyerekes arc,kicsit hosszabb haj.

Több társkeresőn is fenn voltam/vagyok,hotdogon stb..

A tapasztalat: 1.típus: justin bieber imádó,felszínes,média által kiszívott agyú kisp.csák 15-16 között nyomulnak.

2. típus: picit csúnyácska lányok akiknek mindegy a magasság csak legyen "valaki" nekik.

3. típus: szintén felszínes ribi aki csak is a képemet nézi,először nyomul és amikor másodszorra el is olvassa a bemutatkozásomat/világnézetemet/érdeklődési körömet és akkor hirtelen felszívódik és nem válaszol (ezen csak röhögni szoktam,hogy jó lenne,ha tudnának olvasni is és nem csak képre nyáladzani)

És akkor van a negyedik normális,racionális gondolkodású nő akinek nem a külsőségek(értsd.:magasság) a fontos,átlagosan szép,visszafogott,normális életet él.Nagyon ritkán összefutok egy ilyen lánnyal és ilyen típusoknál viszonylag sikeres vagyok..Szóval nehéz,de nem lehetetlen.. 18/F

2012. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én igen.mert a csajom is alacsony
2012. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok cuki, de aranyos, már amikor nem húznak fel vagy inzultálnak :), átlagos testalkatom van és igen alacsony vagyok (171cm), na ez itt a baj. Minden nő magasabb körülöttem magassarkúban, logikus hogy nekik fontosabb a cipő és mások véleménye, minta a srác maga. Szívás ekkorának lenni, hidd el,csak hátrány (munkahelyi pozíció, párkapcsolat etc.). kb. 100-ból 2-3 nőnek ha bejössz, mert ugye első a magasság, az mind1, hogy milyen az arcod. Láttam csúnyább srácokat gyönyörű nőkkel, akiktől egy fejjel voltak magasabbak :). Látjuk, hogy mennyire nem a magasság számít.
2012. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát a mai világban nagyon számít a magasság..163 centi 19/f...
2012. nov. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A magasságom az átlagos de egyébként elégedett lennék a külsőmmel, ha nem hasonlítanék bíbörre. Bár a lányoknak ez tetszik.
2012. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ti hülyék vagytok?? ha én 170cm lennék örülnék, de én csak 156cm vagyok, 16 éves vagyok... Ti sajnáljátok magatokat hogy milyen kicsik vagytok?? Akkor én mit mondjak?
2015. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!