Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik mennek mostanság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik mennek mostanság egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Mire számítsak, ha elmegyek egy diszkóba? Mennyire nyomulnak a lányok, vagy lehet-e rájuk nyomulni? Szoktak verekedős balhék lenni? Mennyire vannak beállva az emberek? Mennyire lehet ismerkedni? Vagy csak mik mennek ott mostanság?
2012. nov. 4. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
bogyó,box.
2012. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az megy kérlek,hogy bármilyen csajra rámész, a barátnői szépen elzavarnak :D
2012. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a Hajógyárihoz mész, ott opció az is hogy ledobnak a hídról
2012. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen szórakozóhely függő. Bár én nem járok mert egy bulihelyen semmit sem lehet csinálni, egyszóval unalmas. Nemtudom rázni a seggem 23 évesen pitbullra. Inni bármilyen kocsmában lehet a haverokkal ötödannyiért.
2012. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mindenki kapható, aki eleget töltött. De ha 2-3 éve voltál utoljára, akkor arra készülj, hogy tele van 16 éves gyerekekkel, akik végigokádnak mindent, ami nem tisztíthetó.
2012. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már egy éve nem járok inkább sehova, nagyon rosszak lettek a szórakozóhelyek.

Arról szól az egész, hogy totál be van b@szva mindenki vagy be vannak drogozva.

Mi megy ott ?


drogterjesztés

sok fiatal totál beállva

kötekedés direktből, verekedés

rib@nc csajok, nagypofájú kemény gyerekek

2012. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. :/ nálam fordítva szokott lenni pont a barátnői is rám mozdulnak ..
2012. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Én már egy éve nem járok inkább sehova, nagyon rosszak lettek a szórakozóhelyek.

Arról szól az egész, hogy totál be van b@szva mindenki vagy be vannak drogozva.

Mi megy ott ?


drogterjesztés

sok fiatal totál beállva

kötekedés direktből, verekedés

rib@nc csajok, nagypofájú kemény gyerekek"


Pontosan így van. Én ezért járok kisebb szórakozóhelyekre, ami félig meddig kocsma, de lehet táncolni is, meg gyakran van koncert, karaokee. Ezek nagyon jók, ide nem a diszkós particsürhe jár, hanem értelmesebb emberek, akikkel még beszélgetni is lehet egy normálisat.

2012. nov. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!