Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyúzerném kérdése:

Lányok, szerintetek ez így (lent kifejtve) lehet jó elgondolás?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok a középiskolában, van egy osztálytársam, aki inkább a csendesebb, nem annyira társasági lány: barátnőivel jól elvan, de kifelé nem nagyon nyit. Nem beszélünk gyakran, de amikor igen, akkor jól elbeszélgetünk, viccelődünk. Őt szeretném randira hívni a közeljövőben, ebben kérném a segítségeteket:

->1 - El kellene hívnom, de - mint írtam - visszahúzódóbb, ezért úgy kellene az egészet felvezetni, hogy véletlenül se ijesszem el Őt. Én ilyen téren teljesen tapasztalatlan vagyok (első "bevetés" volna ez), de nem szeretném elcseszni. Hetenként 3 órán ülök Mellete: hétfőn a 6. (utolsó) órán, szerdán és pénteken az elsőn. Egyben ezek volnának a szándékom közlésére alkalmas időpontok is, mert szünetekben soha sincs egyedül (1,5-2 sec max), alternatív útvonalként fb sem játszik, mert csak nagyon ritkán van online. - Szerintetek melyik volna a legmegfelelőbb?

->2 - Ha nem hajtott el melegebb éghajlatra, akkor el kellene mennünk a ...? Budapesten a MoM-Park mozijához, mint a randi helyszínéhez mit szólnátok? Mindketten egy környékbeli kisebb településen lakunk, autóval mennénk fel: van egy 1990/áprilisi Polski Fiat 126-os gépsárkányom (biztosítási megfontolásokból apám nevén), 56723 km-el, ami állapotát tekintve akár valós is lehet. Az autó megbízható, kultúrált, nem egy random tanyáról importált ex-lószarteleportáló járműről van szó. Szerintetek hogy viszonyolna a Vashoz? Poénnak fogná fel, vagy inkább lenézné, mert 600-egynéhány cm3-is kis huszonsok éves a gép? (Ez utóbbi esetben a hullát hova rejtsem el? xD)

->3 Odaértünk - mit nézzünk meg? (Lista itt: [link] , MoM Park.) Keressek egy vígjátékot, vagy romantikus film (horror is van, de szerintem azzal hibáznék:D), vagy inkább vonjam be Őt is a film kiválasztásába? Vetítési időpontnál a kora délutáni, vagy inkább a későbbi időpontot részesítenétek előnyben? Hétköznap vagy hétvége? Pestiek! Forgalom szempontjából melyik volna a legmegfelelőbb a dugók elkerülésére (Autópálya-Budaőrsi út-BAH-csomópont-Alkotás utca)? Vinnék Neki ajándékot is, csokihoz mit szólnátok? Az ilyet film előtt vagy után szokás odaadni? Mi volna, ha csak beraknám a kesztyűtartóba (Kispolszkin nincs fedele), és ha odafelé esetleg nem venné észre, visszafelé szólnék róla? Pluszba Kindertojás, mint ultimate meglepetés (magam sem tudom, hogy mi lehet benne - remélhetőleg nem puzzle)?

->X Még mit tanácsolnátok nekem, mi az, amit nagyon kerülni kell, mert fatal error lesz a vége, hogyan célszerű kivédeni a kínos csendet?


Bocsi a kissé hosszú, többszörös kérdésért, előre is köszönöm minden segítő szándékú válaszadó válaszát, a trollok pedig SZÍVJANAK GÁZT!!

19/F



2012. nov. 9. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el nyugodtan, még örülne is, nem ijesztenéd el, csak légy magabiztos! ÉS ne moziba vidd első randira, mert ott beszélgetni sem tudtok! Parkba sétálni, Margitszigetre, Gellért hegyre, Normafára, kávézóba, forró csokizni valahova....stb. de mindenféleképpen egy olyan helyre, ahol tudtok beszélgetni, mert moziban egymás mellett ülnétek, mindketten szoronganátok, hogy utána mi lesz, hisz még ismerni is alig ismeritek egymást.
2012. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOMAtm ***** válasza:

haha jó arc lehetsz.

szerintem elhívásnál úgy indits h kikérdezed h mit csinál hétvégén,ha semmit vgy hülyeségeket akkor kérdezd meg h nincs e kedve kimozdulni(itt még nem hívtad el sehova-vissza lehet vonulni ha gáz van),ha van vagy mind1,akkor NE KÉRDEZD,hanem mond neki h akkor szombaton mozi,hányra menjek érted? -itt már sarokba van szorítva,nem ússza meg.

a polski gáz,de sztem add elő viccesen ha furán néz rá,mond h a mercid szervízben van :)

mozinál meg beszéljétek meg h ő miket szeret(az nem jó ha mindenre mind1-et válaszol...)

ajándékot az elején add oda,de sztem első randin még ne adj neki semmit,inkább hazafele ugorjatok be vmit kajálni és közben beszélgessetek.második randira már mehet csoki vagy egy szál virág :)

sok sikert !

Kínos csend nincs csak találj beszédtémát:gyerekkora,tesói,állatok,filmek,zenék, és mindenről kérdezd meg h szerinted, v mi a véleméyned?...

2012. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Beszélgetés közben tereld a szót filmekre, és utána kérdezd meg h nincs-e kedve egyet megnézni veled.

2.Sztem nem gáz, sőt ha jól adod elő, akkor még menő is lehet :) és ígérd meg neki h óvatosan fogsz vezetni :D

3. A lopott szavak jó film lehet, én is meg akarom nézni :) de ha van vmi ami vicces film, akkor az is nyerő lehet, ahogy egymásra mosolyogtok közben. Csokit meg ha veszel neki, akkor add oda amikor érte mész az autóval, (nyisd ki neki a kocsi ajtaját, szép gesztus). Sztem kora délutánira üljetek be, és akkor utána is van még idő mondjuk sétálni, beszélgetni.

4. A mozi nem mindig nyerő első randira, mert végülis nem beszélgettek, hanem közösen néztek egy filmet, Ez viszont akár jó kiindulópont is lehet, hiszen így lesz miről beszélgetni :) Utána beülhetnétek egy kávézóba, ott tudtok beszélgetni :) Ha úgy tűnik h kínos csend áll be, akkor kérdezz! :D Egy lány mindig szívesen mesél magáról ha jól kérdezel :) Pl. Nemrég láttál egy természetfilmet, és h milyen szép helyen volt, és h ő hova szeretne majd eljutni, vagy ilyesmik :D

19L

2012. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jófej lehetsz!


Én ha kicsit a régi gimis énemre gondolok(bár még most is 20+os fejjel)is állatira örülnék, ha valaki elvinne mozizni:) Egy kispolszkival pedig örök élmény lenne,örülnék tényleg!


A csoki,a film és a kispolszki amúgy mellékes.Itt azon van a hangsúly, hogy tényleg bátran hívd el.Kérdezd meg óra előtt, hogy szeret-e moziba járni,mit látott utoljára.Aztán kis csönd után kérdezd meg, hogy nincs-e kedve a hétvégén veled eljönni egy filmet megnézni?

Ennyit tegyél meg:)

2012. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!
2012. nov. 11. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nah, mi lett?
2013. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!