Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért van az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az, hogy a vidéki lányok sokkal nyitottabbak és közvetlenebbek, mint a pestiek? Utóbbiak mire várnak/vágynak?

Figyelt kérdés

Online ismerkedés helyett, én nappal, az utcán szólítok le nőket! Ismerkedés közben kiderült, eddig, arányait tekintve majdnem mindig vidéki volt az a hölgy, akivel sikerült a tel. számcserélésen kívül, közös programot szervezni, buliba/szórakozni menni, randizni, és szexelni.

26F.



2012. nov. 10. 10:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kisebb falvakban az emberek nagy része ismeri még azt is akit nem. A közvetlenség az ez miatt van. Én is faluban élek és nem menne el az eszem, hogy városba pláne nem Pestre költözzem. Még ha városban is élnék is akkor is azt mondanám, hogy a falusi csajok jobbak, ,mert van fogalmuk a munkáról és persze szívosabbak.

Semmi be sem nézem a pesti embereket sajnos, mert mindig is az volt a tapasztalatom aki oda elment barátom az ma már nem barátom. Hanem egy kis faszlengető kis ***** aki elfelejtette, hogy honnan érkezett. Vidéken ha egy csaj is el van szállva magától, az maximum csak azért lehet, mert megteheti és nincs gondja semmire.

MÍG EGY PESTINEK MEG NAGY AZ ARCA annak nincs mire, mert ugyanolyan ember mint bárki más és attól, hogy még ott nőtt fel, semmivel sem különb sőt...

Szóval ez egy elég hitvány dolog, hogy valakit valakiket nőket az alapján ítélünk, hogy hol élnek. Pest nem a világ közepe, hanem egy pudvás fővárosa Magyarországnak ami tele van subickos fejű négerekkel. Ha meg valaki elesik utcán akkor nem felsegíti hanem átlépnek rajta, ez igen ez aztán csuda jó hely.



Úgy, hogy kedves héhaver én adnék neked itt olyan munkát, hogy azt az életedbe el nem felejtenéd és máshogy látnád az egész világot és a földön járnál közöttünk .

2012. nov. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
azért a tarkón lövésemmel várjunk még egy kicsit jó! :D neked az a véleményed nekem pedig ez. laktam már kis faluban, megyeszékhelyen is, és mindig a nagyobb város felé orientálódok. nekem nem hiányzik, hogy folyton ismerősökbe botoljak és én szeretem a "multikultit". ahogy ogli-g mondta: "kínai, arab, cigány és paraszt". pesten van minden, vidéken számomra nincs meg ami kell. mások az emberek! vidéken irigyek! ha már egy kicsit több van neked akkor megszólnak. és ahogy mondtam a lányok is álszentek. az álszentségtől a falra megyek. a pesti csajok kimondják amit gondolnak, még ha ku*rvák is de vállalják. vidéken mindenki szépít... és kit zavar ha nem segítenek fel ha elesek az utcán? ezért meg fognak szólni, de nagyon lesz*arom!azt vettem észre, hogy az elitebb vidékiek pestre jönnek tanulni és később is itt maradnak. az elit szóért 1 hét sarokban térdelés...
2012. nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
csajozáshoz: itt legalább megmondják a csajok egyből ha nem jövök be, nem sz*aroznak, nem kezdenek kitalálni hülyeségeket hanem egyenesen a szemem közé. becsülendő! de nekem jó pest, neked meg a vidék, ennyi.
2012. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nem akartam tarkón lőni ;P jah egy vidéki csaj vagyok hehe
2012. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!