Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor még valakik nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor még valakik nincsenek kapcsolatban csak randiznak, akkor lehet közben másokkal is kavarni szerintetek?

Figyelt kérdés
pl csók, ismerkedés, ilyesmi...
2012. nov. 14. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
ha becsületes vagy nem teszed
2012. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El kell döntened hogy akivel randizol mennyire fontos neked és mit is akarsz tőle. Ha sokat jelent neked és fontos akkor semmi képpen sem.
2012. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám megtenni. Lehet hogy a mostani sráccal sem lesz senki akivel ismerkedem, de nekem olyan lenne mintha megcsalnám. Meg amúgy is...hogy ha tetszik valaki, taliztok is, jó vele, akkor hogy lennél képes mással is csókolózni? Nekem pl. mindig ő van a fejemben, másra rá sem tudok nézni. Szóval: NEM! :)
2012. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kinek mi a norma. valaki ágyba is bújik minden randi jelöltjével és neki ez nem probléma. Nekem az!
2012. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csók szerintem mar sok, egy kave meg keves ismerkedes meg oke. Amikor randizol akkor igen is bird mar ki ha lehet azt az 1-2 hetet amig eldöntöd, hogy össze jössz e a masikkal.

En nagyon kiborultam mikor megtudtam, hogy a csaj akire hajtok masokkal is talalkozik, mert nem tud dönteni. De nem is lehet elvarni, hogy a randi fazisban ne ismerkedjen. De ha mar csokig eljutsz egy emberrel, az mar felig meddig jarasnak szamit, szerintem...

2012. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
naná, addig természetesen lehet, sőt még kapcsolatban is, csak ne vegye észre a másik fél.
2012. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!