Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális ez az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez az ember?

Figyelt kérdés

Valami Mex randitanácsai:) (részlet)

neten találtam.


Hogyan viselkedj?- te vezess végig - bármikor a csaj másik irányba akar menni, máshol akar találkozni az elejénMINDIG legyél domináns és maradj a terveidnél!, ezért fontos, hogy fogd a kezét, mert akkor a kezeddel és testeddel is dominánsabban tudsz hatni rá pl. egy útirány meghatározásánál-

minél előbb kapd le ha olyan a vibe (fontos, hogy a randi előtt már beszéljetek asmárolásról, szexről stb. és ígé

rd meg neki, hogy le fogod kapni valamikor)- sok kinot nyomjál, ültesd az öledbe, öleld át, rakd a lábait az öledbe, simogasd a fenekét,

mellét (helytől függően), nyalogasd a fülét, nyakát, szagolgasd a haját és közben IOI

-old hareceptív- ne nagyon fizess sehol! ne kerülj be a szponzor keretbe, mert az is megöli a vonzalmat- ha a csajtól messzebb laksz,

és ő azt mondja, hogy menj te le hozzá, akkor próbáld úgy

alakítani, hogy 'véletlenül pont arra jársz valamii ügyben, és ha szeretné, akkor esetleg be

tudnál ugrani'. Ami fontos, hogy ne ugorj egyből, amint ő azt mondja, hogy menj le hozzá.

-

ha a csaj lemondja a megbeszélt randit még időben, akkor kezeld non

-reaktívan. NE

zsörtölődj, mondd, hogy ok. és kezdj el full másról dumálni, majd később hozd f

el újra, hogy

találkozzatok akkor egy köv. másik időpontban

-

fizetés: addig ne költs pénzt a nőre, amíg nem dugtad meg. De ha éppen olyan szituáció van,ahol elkerülhetetlen, akkor 1 ital belefér. Mondhatod, hogy a következőt ő állja stb. Ha pl.

állatker

tbe mentek akkor meg előtte beszéld meg vele, hogy mivel ebből akár egy kapcsolat islehet, a kapcsolat pedig 2 emberről szól, szal kétoldalú a dolog..mert az egyoldalú dolgok

unalmasak, így bármit csináltok közösen, azt felesbe fizetitek. Ha csaj húzza a száját, hogyneki is fizetnie kell, akkor pedig csak a pénzedre hajt, dobd ki a fenébe.Mi a lényeg?- minél több helyen vagytok együtt aznap, annál jobban fogja azt érezni, hogy már ismer

téged kívülről belülről, és megbízhat benned. És a bizalom a vonza

lom mellett mihez kell? Aszexhez.

Ha a randi után egyből szeretnél vele szexelni, akkor próbáld olyan helyre vinni, ami közel

van a lakásodhoz/házadhoz. Ha van autód, akkor akár ott is megpróbálhatod eszkalálni(folyamatosan lépkedni felfelé a fizikai é

rintkezés lépcsőjén).

SZŰZESSÉG ELVESZTÉSE

Sok ember szűzen kezd el foglalkozni a csajozással, mint tanulással.

A legjobb dolog, amit tanácsolni tudok ezügyben, hogy minél hamarabb veszítsd el. Ez nem

jelenti azt, hogy hívd fel az első

prostituáltatés fizess neki 20.000 Ft-ot, hanem inkább azt,

hogy az elején annyira ne légy válogatós a nőkkel, mert visszafogja húzni a fejlődésedet.


2012. nov. 15. 22:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy melyik résszel van a problémád.
2012. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

hát ha a pasi dönti el, hogy hova menjünk akkor fizessen is... nem ám majd kitalál egy 5-10ezres programot én meg rögtön húzzak elő annyit. :D


egyébként az egész írás nagyon unszimpatikus...

2012. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Kettes, én az első vagyok és hímnemű. Miért unszimpatikus?
2012. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
nem tudom, csak olyan az egész írás... meg az egész a szexre hajt
2012. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
A szexhez két ember kell. Ha a lány nemet mond, akkor nem lesz szex. Ha meg igent, akkor egészségükre!
2012. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
de nem ezek miatt fog igent mondani :D lány vagyok, tudom
2012. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Hát tud valamit a gyerek :D unszimpatikus lehet nektek, de sok igaz dolgot írt főleg a fizetés része jó :D
2012. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

pont, hogy azzal lehet imponálni. nem kell drága dolog, 1-2 italt elég venni, de az már olyan jó érzés. meg nem is kell az elején drága helyekre menni. és nekem pl nem jön be ez a 'leszarlak' stílus ("ha a csaj lemondja a megbeszélt randit még időben, akkor kezeld non

-reaktívan. NE

zsörtölődj, mondd, hogy ok. és kezdj el full másról dumálni, majd később hozd f

el újra, hogy

találkozzatok akkor egy köv. másik időpontban ") jobb ha érzem, hogy törődik velem a pasi és tényleg kíváncsi rám.


az meg nem feltétlenül tetszene, hogy már az első pár randin üljek az ölébe, stb meg szagolgassa a hajam :D

2012. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ja! Álmodik a nyomor! :D
2012. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
amúgy #1es van barátnőd?
2012. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!