Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális ez az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez az ember?

Figyelt kérdés

Valami Mex randitanácsai:) (részlet)

neten találtam.


Hogyan viselkedj?- te vezess végig - bármikor a csaj másik irányba akar menni, máshol akar találkozni az elejénMINDIG legyél domináns és maradj a terveidnél!, ezért fontos, hogy fogd a kezét, mert akkor a kezeddel és testeddel is dominánsabban tudsz hatni rá pl. egy útirány meghatározásánál-

minél előbb kapd le ha olyan a vibe (fontos, hogy a randi előtt már beszéljetek asmárolásról, szexről stb. és ígé

rd meg neki, hogy le fogod kapni valamikor)- sok kinot nyomjál, ültesd az öledbe, öleld át, rakd a lábait az öledbe, simogasd a fenekét,

mellét (helytől függően), nyalogasd a fülét, nyakát, szagolgasd a haját és közben IOI

-old hareceptív- ne nagyon fizess sehol! ne kerülj be a szponzor keretbe, mert az is megöli a vonzalmat- ha a csajtól messzebb laksz,

és ő azt mondja, hogy menj te le hozzá, akkor próbáld úgy

alakítani, hogy 'véletlenül pont arra jársz valamii ügyben, és ha szeretné, akkor esetleg be

tudnál ugrani'. Ami fontos, hogy ne ugorj egyből, amint ő azt mondja, hogy menj le hozzá.

-

ha a csaj lemondja a megbeszélt randit még időben, akkor kezeld non

-reaktívan. NE

zsörtölődj, mondd, hogy ok. és kezdj el full másról dumálni, majd később hozd f

el újra, hogy

találkozzatok akkor egy köv. másik időpontban

-

fizetés: addig ne költs pénzt a nőre, amíg nem dugtad meg. De ha éppen olyan szituáció van,ahol elkerülhetetlen, akkor 1 ital belefér. Mondhatod, hogy a következőt ő állja stb. Ha pl.

állatker

tbe mentek akkor meg előtte beszéld meg vele, hogy mivel ebből akár egy kapcsolat islehet, a kapcsolat pedig 2 emberről szól, szal kétoldalú a dolog..mert az egyoldalú dolgok

unalmasak, így bármit csináltok közösen, azt felesbe fizetitek. Ha csaj húzza a száját, hogyneki is fizetnie kell, akkor pedig csak a pénzedre hajt, dobd ki a fenébe.Mi a lényeg?- minél több helyen vagytok együtt aznap, annál jobban fogja azt érezni, hogy már ismer

téged kívülről belülről, és megbízhat benned. És a bizalom a vonza

lom mellett mihez kell? Aszexhez.

Ha a randi után egyből szeretnél vele szexelni, akkor próbáld olyan helyre vinni, ami közel

van a lakásodhoz/házadhoz. Ha van autód, akkor akár ott is megpróbálhatod eszkalálni(folyamatosan lépkedni felfelé a fizikai é

rintkezés lépcsőjén).

SZŰZESSÉG ELVESZTÉSE

Sok ember szűzen kezd el foglalkozni a csajozással, mint tanulással.

A legjobb dolog, amit tanácsolni tudok ezügyben, hogy minél hamarabb veszítsd el. Ez nem

jelenti azt, hogy hívd fel az első

prostituáltatés fizess neki 20.000 Ft-ot, hanem inkább azt,

hogy az elején annyira ne légy válogatós a nőkkel, mert visszafogja húzni a fejlődésedet.


2012. nov. 15. 22:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
jó hát én nem vagyok p*csa, normális csajnak gondolom magam és kicsit régimódi vagyok ilyenben... :D (nyissa ki a pasi az ajtót, fizessen az első pár randin, legyen kedves, kezdeményezzen ő, stb) szóval nem tudok belegondolni hogy egy r*bancot mivel lehet meggyőzni :D
2012. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Ne ribancozzál már!

Csak egy egyszerű példa. Melyik férfi érdekelne jobban egy nőt? Az, aki azonnal kinyalja a hátsójukat vagy az, aki nem adja be a derekát egyhamar? Nemcsak a nők, hanem a férfiak is vonzóbbak azáltal, hogy nehezen megkaphatóak. Sőt, a nők szemében ez talán még fontosabb. Sok olyan fiatal, vonzó nő van, akire seregnyi szingli pasas nyomul, ők mégis sorra elhajtják mindet. Hogy miért? Mert mind könnyű préda, bármit megtennének, hogy akárcsak rájuk mosolyogjon. ellenben amikor egy ilyen nő találkozik egy nős férfival, akkor szinte megvadulnak. A jegygyűrű szinte mágnesként vonzza őket, pont azért, mert ő tiltott gyümölcs.

Egy férfinak igenis ki kell állnia magáért és érzékeltetnie a lánnyal, hogy ő nem akárki! mindent csak mértékkel és a lány is érdemelje ki, hogy figyeljen rá a fiú! Nem pedig összevásároljon neki mindent és eközben a csaj hűvös eleganciával nyugtázza, hogy "na, ez is megvolt!"

Az a férfiú, akiért a nőnek is meg kell küzdenie, az magas értéket képvisel, a nő pedig elkezd érdeklődni utána.

Ez a jelenség egyébként a magyarázat a rosszfiúk sikereire is. Ők nem hódolnak be a nő bájainak és pont ezért fordul a kocka és kezd el a nő az ő rabjukká válni.

2012. nov. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

nekem ezt hiába magyarázod, szerintem hülyeség.

engem egy 'nős', 'foglalt' pasi egyáltalán nem érdekel, mert tiszteletben tartom mások kapcsolatát....

lehet, hogy vannak ilyen emberek, de te most rossz embert találtál meg :)

2012. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Tori, ezt most találtam, olvasd el! Nem én írtam, de a tartalma nagyjából ugyanaz, mint amire én gondoltam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__36577..

2012. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

1. Az a beszélgetést te vezesd érdekesnek találom: azlrt egy értelmes embernél elég hülyén venné ki magát, hogy a szerencsétlen kérdez valamit erre én le se szarom mert mi az, hogy nem azt beszéljü amit én akarok.

2. Ez a ültesd az öletbe fogd meg a mellét, rakdt a labit az öletbe, randin kicsit túlzás, ilyet max azoknál kéne akik egy előző válaszolót idézve "két szép szó után érdelnek".

3. Leamondja a randit, szerintem amit ír teljesen korrekt, nem től férfias, hogy írva fakadunk mert szerencsétlen csaj nem ér rá.

4. Fiezéts: lehet régimódi vagyok, de első randin illik fizetni után felesbe, (talán másodikon is), de ha tényleg elvárja, hogy én fizessek akkor én is hanyagolnám

5. Randi hely, nagyjábül ez is jó, h a csajhoz túl közel megyünk akkor az olyan érzést kelt, hogy mienk a megtiszteltetés, hogy a csaj elé meetünk. Vannak extrémebb példák, pl külön város, vagy a csajnak van valami hobbija ésarra hívott el stb sb.

6. Randi után vigyük fel megdugni a csajt, hát ezt nem egy egészséges párkapcsolat kiépítés lépcsőjének gondolom, ma akkor ha arra törekedek, hogy meghúzzam a csajt után meg otthagyjam.


Végeredmény:

Nem hülyeség amit a gyerek írt, de szerintem nem éppen barátnőszerzésre valók, hanem egy csaj megfektetésére. Elvégre a végén írja a szext, ha csak megfektetni akarsz valakit akkor fontos, hogy tapasztalt legyél, de ha barátnőt akarsz és már a szexnél tartotok ott elvileg szerelem is van és ott már nem számít a tapasztalalanság, elejé negy két rossz kamaty aztán összeszoknak és mehet az ágycsata:)


Helyesírási hibákért elnézést

2012. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem mond akkora hülyeségeket! Bár vannak kifogásolható részek, de sok használható gondolat van benne.
2012. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nem normális, mert egy igazán domináns nőt nem lehet így manipulálni.


"Az a férfiú, akiért a nőnek is meg kell küzdenie, az magas értéket képvisel, a nő pedig elkezd érdeklődni utána.

Ez a jelenség egyébként a magyarázat a rosszfiúk sikereire is. Ők nem hódolnak be a nő bájainak és pont ezért fordul a kocka és kezd el a nő az ő rabjukká válni."


Működhet, hogy a rosszfiúk kihívást jelentenek, be akarják törni őket.

De ez akkor is arra hajaz, kicsit, hogy a pasi kerüljön nőies szerepbe. Egyfajta kényelmes passzivitásba, melyben válogathat, irányíthat.


Ritka esettől eltekintve, ez a női nem sajátja, csak egyeseknél működik!

2012. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Részletesebben:


"Hogyan viselkedj?- te vezess végig - bármikor a csaj másik irányba akar menni, máshol akar találkozni az elejénMINDIG legyél domináns és maradj a terveidnél!,"


Volt ilyen, egyedül maradt a terveinél, tehát egyedül felőlem nyugodtan oda mehet, ahová akar.


Picit elmagyarázom. Már az állatvilágban is az van, hogy a nőnem passzív és válogat. A hímnem megy a nőnem után. Meg lehet próbálni azt, hogy másfele mész, mintha a nő nem is érdekelne, s az majd követni fog.

De ez csak azoknál a csajoknál működik, akik be akarják bizonyítani maguknak, hogy azon kívül a tíz nekik udvarló férfin kívül ők még a tizenegyediknek, sőt bármelyiknek képesek elcsavarni a fejét- és épp ez által lesznek irányíthatók.

Ám a legtöbb lány bőven megelégszik a választékkal és nem megy el (jelképesen!) kilóméterekre a tizenegyedikért.


"ezért fontos, hogy fogd a kezét, mert akkor a kezeddel és testeddel is dominánsabban tudsz hatni rá pl. egy útirány meghatározásánál-"


Ezt gyakrabban látom fordítva, a lány húzza maga után a fiút. Én meg például nem is szeretem, ha fogják a kezem, de nem ezért.

Ha azt tapasztalnám, hogy húz maga után, erőszakosabban, azonnal leállnánk. Vagy megkérdezném, hová megyünk és miért?


"minél előbb kapd le ha olyan a vibe (fontos, hogy a randi előtt már beszéljetek asmárolásról, szexről stb. és ígé

rd meg neki, hogy le fogod kapni valamikor)- sok kinot nyomjál, ültesd az öledbe, öleld át, rakd a lábait az öledbe, simogasd a fenekét,

mellét (helytől függően), nyalogasd a fülét, nyakát, szagolgasd a haját"


Nagyon jó, ha lazán lehet egy sráccal szexről beszélgetni. Ha tetszik, le is kaphat. De az ölébe nem szoktam ülni senkinek (esetleg hülyülésből). Így esélytelen.

A hajamat se piszkálja, aki még egy találkozót akar. :)


"és közben IOI

-old hareceptív- ne nagyon fizess sehol!"


Helyes, a sajátját fizesse ki, de meg se próbáljon egyoldalúan fizetni helyettem, ha nem akarom. :) Esetleg kölcsönösen, számíthat rá, hogy "visszahívom".


"ne kerülj be a szponzor keretbe, mert az is megöli a vonzalmat- ha a csajtól messzebb laksz,

és ő azt mondja, hogy menj te le hozzá, akkor próbáld úgy

alakítani, hogy 'véletlenül pont arra jársz valamii ügyben, és ha szeretné, akkor esetleg be

tudnál ugrani'. Ami fontos, hogy ne ugorj egyből, amint ő azt mondja, hogy menj le hozzá."


Ez engem nem érint, még sose mondtam senkinek, hogy jöjjön le hozzám. Akkor jött, amikor úgy gondolta, csak lehetőleg szóljon előtte, hogy időt tudjak rá szakítani. :)


-

"ha a csaj lemondja a megbeszélt randit még időben, akkor kezeld non

-reaktívan. NE

zsörtölődj, mondd, hogy ok. és kezdj el full másról dumálni,"


Nagyon pozitív! Kifejezetten fárasztó, amikor valaki amiatt problémázik, hogy épp úgy alakult, hogy lemondtam (gyakran önhibámon kívül).


"majd később hozd f

el újra, hogy

találkozzatok akkor egy köv. másik időpontban

-

fizetés: addig ne költs pénzt a nőre, amíg nem dugtad meg."


Utána se költs pénzt a nőre, inkább legyél jó az ágyban és figyelj a külsődre. :)


"De ha éppen olyan szituáció van,ahol elkerülhetetlen, akkor 1 ital belefér. Mondhatod, hogy a következőt ő állja stb. Ha pl.

állatker

tbe mentek akkor meg előtte beszéld meg vele, hogy mivel ebből akár egy kapcsolat islehet, a kapcsolat pedig 2 emberről szól, szal kétoldalú a dolog..mert az egyoldalú dolgok

unalmasak, így bármit csináltok közösen, azt felesbe fizetitek."


Ez teljesen természetes.


"Ha csaj húzza a száját, hogyneki is fizetnie kell, akkor pedig csak a pénzedre hajt, dobd ki a fenébe."


Pontosan. Jogos. Ha nem dob ki ő előbb téged. (Nem arra írom, én pl. általában nem is hagyom, nem engedem, hogy helyettem fizessenek).

Esetleg (újra leírom) kölcsönösen. Tehát, ha meghívott, visszahívom. Ha nem hagyja, elvágta magát.


"Mi a lényeg?- minél több helyen vagytok együtt aznap, annál jobban fogja azt érezni, hogy már ismer

téged kívülről belülről, és megbízhat benned. És a bizalom a vonza

lom mellett mihez kell? Aszexhez."


Ezt nem egészen értem, úgyhogy kihagyom. A puszta szexhez elég a vonzalom.

A bizalom már ahhoz kell, amikor arra érdemesnek tartom, hogy esetleg komolyabban vegyem.


"Ha a randi után egyből szeretnél vele szexelni, akkor próbáld olyan helyre vinni, ami közel

van a lakásodhoz/házadhoz. Ha van autód, akkor akár ott is megpróbálhatod eszkalálni(folyamatosan lépkedni felfelé a fizikai é

rintkezés lépcsőjén)."


Aha, biztos. :)


"SZŰZESSÉG ELVESZTÉSE

Sok ember szűzen kezd el foglalkozni a csajozással, mint tanulással.

A legjobb dolog, amit tanácsolni tudok ezügyben, hogy minél hamarabb veszítsd el. Ez nem

jelenti azt, hogy hívd fel az első

prostituáltatés fizess neki 20.000 Ft-ot, hanem inkább azt,

hogy az elején annyira ne légy válogatós a nőkkel, mert visszafogja húzni a fejlődésedet."


Kellemesek tudnak lenni a szűz fiúk, de valóban, inkább csak akkor, ha még fiatalok.

2012. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"SZŰZESSÉG ELVESZTÉSE

Sok ember szűzen kezd el foglalkozni a csajozással, mint tanulással.

A legjobb dolog, amit tanácsolni tudok ezügyben, hogy minél hamarabb veszítsd el. Ez nem

jelenti azt, hogy hívd fel az első

prostituáltatés fizess neki 20.000 Ft-ot, hanem inkább azt,

hogy az elején annyira ne légy válogatós a nőkkel, mert visszafogja húzni a fejlődésedet.


Hát én pl prostival vesztettem el és nem fogok akármilyen külsejü lánnyal lefeküdni.Szerintem az se gond ha prostival veszti el valaki.

2012. nov. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Miért lenne gond, ha valaki prostival veszti el? Könnyen letudja az elsőt.

Manapság sok lány is egyéjszakás kaland során veszti el a szüzességét, az is olyasmi, mintha prostival vesztenék el. Csak, mivel nők, nekik nem kell fizetniük a srácnak.

2012. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!