Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai 13-15 év körüli lányoknak a külső van mindenek előtt?

Figyelt kérdés
Már alapból fura, hogy egyből képet kérnek, de mondom okés, biztos csak meg akar bizonyosodni, hogy nem egy 50 éves pedofillal chat-el, de aztán rájövök, hogy lényegében csak arra kíváncsi hogy nézek ki és, ha nem vagyok az esete egyből el is tűnik vagy lerondáz, amelyik nagyon beképzelt, bár az ilyentől jobb is idejében megszabadulni, de akkor is fura, hogy eddig minden lány, akinek bejöttem az a külsőm alapján vonzódott hozzám, mert egyből, míg akiknek nem voltam az esete külsőre, azzal hiába voltam lelkileg is összhangban, akkor sem kellettem neki. Úgy látszik, hogy nem igaz az, hogy a lányok bele tudnának szeretni egy számukra ronda srácba, pedig sok helyen azt hangotatják a lányok, hogy nekik a belső a fontosabb, pedig valójában nagoyn is úgy jött le nekem, hogy lényegébe na tini korosztálynak biztos, hogy csak a külső számít. Ja és még azt is észrevettem, hogy sz sem mindegy milyen ruhában vagyok a képeimen, ha menő Berschka, New Yorket és társai féle cuccokban vagyok, akkor már is több lánynak jövök be, mint hétköznapi ruhában.
2012. nov. 23. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert gyerekek?
2012. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert legtöbbjük az amolyan "Modern Disney"-n ...
2012. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a természetes, ha összejövök valakivel akkor annak ne csak a belsőjét szeressem -persze ez fontosabb, de azért a kinézete is tetsszen, nem kell hogy átlagon felüli legyél, ha van önbizalmad akkor már jó vagy!:) 13/L
2012. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ez annyira kiábrándító, kezdem megutálni a mai lányokat. Viszont idősebb lányoknál meg esélyem sincs. :/
2012. nov. 23. 13:12
 5/14 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok,egyébként szrintem te sem akarsz úgy összejönni egy lánnyal hogy még képet sem láttál róla..
2012. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A korhatárt rosszul lőtted be. A kinézet 13-35(!) éves korig az elsődleges, ekkor a ronda pasiknak esélyük sincsen. 35 felett már a legtöbb nőnek elege lesz a kalandozásokból, és biztonságra vágynak. Ilyenkor már összeállnak csúnyább pasikkal is.
2012. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hátszóval.. kinek mi. ez csak ízlés kérdése. mondjuk lehet é nösszejövök egy számomra helyes sráccal, az lehet, hogy másnak csunya.. minden csak viszonyítás kérdése.. de egy olyan sráccal nem fogok összejönni, aki nemtetszik nekem.. meg te sem csak a belsőt nézed.. meg szerintem mindenkiben van valami hiba.. senki sem tökéletes.. és neked csak azt a lányt kell megtalálnod, aki a hibáiddal együtt szeret, és igy lát tökéletesnek:)
2012. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nemcsak a 13-15 év körüli lányoknak, hanem minden lánynak és nőnek a külső a legfontosabb (kivéve akinek a pénz).
2012. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kell általánosítani, én nem ilyen vagyok... :)
2012. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenki azt mondja, h ő bizony nem ilyen, de ha vkit ezek után elkezdek jobban megismerni, akkor is mindig kiderül, h igenis ő is ilyen. Te se hiszem h kivétel lennél.
2012. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!