Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Finom visszautasítás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Finom visszautasítás vagy igazság? Részletek lent

Figyelt kérdés

randira hívtam egy srácot 2 hónapos msn-ezés után a suliban szemeztünk néha 17 éves.Megkérdeztem tőle nyiltan h van e kedve eljönni velem sétálni.Erre ő:

nem naygon akarok most igy találkozgatni megvan az oka is,kicist magánügy.remélem nem haragszol.ezt irta.

17 éves és nincs csaja!!!

Mi lehet az a magánügy?Finom visszautasítás vagy lerázás vagy tényleg van vmi???köszi:)

(korod nemed légyszi ird meg)


2009. aug. 16. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell a legrosszabbra gondolni, lehet, h. a családban van valami gond, és szükség van a segítségére, vagy bármi más is lehet...Ne keseredj el, csak ha egyértelműen megmondja, h. hagyd békén...

Sok sikert...16/L

2009. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

szia


nem lehet, hogy még is csak van b.nője? vagy már kialakulóban van valami?

Az is lehet hogy fél, bár a mai fiúk...... hm nem tudom, szerintem legyen büszkeséged és várj még ő fog keresni, kicsit legyél elérhetetlenebb persze ne ess át a ló túl oldalára sem, de a fiúk jobban szeretik irányítani a dolgokat.

amúgy 24 éves anyuka vagyok, 5 éve van kapcsolatom, az elején nálunk is így volt ő akarta a dolgok írányítását

2009. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én bepróbálkoztam a suliban, egy felsőbb évesnél akivel együtt jártam korepre nyelvtanból, s amikor elhívtam fagyizni valahogy túl könnyen adta magát, s ez kicsit zavart... ahogy az előző mondta, ne add magad nagyon könnyen, de ne ess át a ló túl oldalára, s ne utasítsd el a legapróbb dolgot is... Legyél vele kedves, s mosolyogj rá...


F/14 (attól hogy ennyi idős vagyok szerintem jó amit írtam!!)

2009. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és szerintetek az h most neem akar igy találkozgatni azt csak azért mondta,h ne bántson meg,és mással simán talizna,vagy azétr irta..mert télleg van vmi???
2009. aug. 20. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Unoka tesóm is ilyen! Ő azt mondta h azért nem akar találkozni mostanság senkivel, mert először a saját életét szeretné helyre rakni, mert ha a saját élete nincs a helyén, akkor h tudna meg állni egy kapcsolatban!


lehet nálla is vmi ilyesmi van!

vagy esetleg nem rég szakított a barátnőjével!!!

2009. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 50-50% az esély!

Lehet tényleg van vmi gondja(család, suli stb.), vagy csak tényleg nem akart megbántzan!

De szerintem, ha nem akarna veled randizni, akkor nem msn-ezne+nem szemezett volna veled!!!

2009. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagok 22éves kismama
2009. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem akar en is jartam igy egy parszor h msn en beszelgettunk , utcan ha osszefutottunk akkor koszont meg midnen de mikor randira hivtam akkor nem merrt mindenfele gondja es baja volt
2009. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

14:25ös vagyok!

Arra nem tett célzást, hogy ha megoldodnak a gondjai akkor benne van a sétában?

2009. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki azt a taktikát, hogy egy ideig nem keresed, nem írsz neki msn-en stb... ha érdekled akkor majd ő keresni fog biztosan. Ha meg nem keres akkor valószínű, hogy finom visszautasítás volt, és nem akart megbántani, ha meg keres akkor egyértelmű, hogy tényleg oka van, hogy nemet mondott. =) Sok sikert

17/L

2009. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!