Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történt a mai lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a mai lányokkal, már sehol sincs egy gyengéd, keves, érzékeny, mindenkivel kedves, illedelmes lány?

Figyelt kérdés
Miért kell egyből bunkózni, ha egy fiú rátok ír és ismerkedni szeretni, miért nem jobb udvarisan megmondani,hogy bocs, de nem szeretnék ismerkedni, miért jobb az, hogy az anyámat szidjátok lányok vagy elküldtök melegebb éghajlatra, ettől nem lesztek vonzóbbak, hiába is így akarjátok az elérhetetlent játszani, sőt még inkább megerősödik a fiúkban, hogy értéktelenek vagytok jellemre és inkább keresünk egy rendes, kedves lányt, mégha manapság kihalóban vannak is vagy már foglaltak az ilyen gyöngyszemek.
2012. nov. 27. 15:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A kedvesség bejövős lehet, de csak azoknál a pasiknál, akikhez vonzódnak a lányok. Ha ez nincs meg bye bye kedvesség.
2012. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Viva, RTL, MTV és egyéb hulladŕk csatorna hatása. Lsd. Való világ, tini mamik, viván kb minden stb
2012. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#6-os ez nem esne nehezemre és szerintem kérdezőnek.


Ne add fel a keresést, hiszen neked csak 1 lány kell a sok közül.

Valóban közel áll a lehetetlenhez, de próbálj új társasági körökben mozogni régi ismerősöd vagy frissen szerzett ismerősöd által. Jár szórakozni(aminek a célja, hogy jól érezd magad) és próbálj.ismerkedni, aki barátaival ismerkedve végtelen számú lehetősed lehet. Persze ehhez néhány hetes ismerettség stüksélgeltetik.

Fontos, hogy vedd észre az értékes lányokat és ismerd fel a komolytalanokat!

Kitartás! A szerencse legyen veled (=

2012. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13-as: Akkor próbálj meg úgy mindenkihez kedves lenni, hogy az utcán füttyögnek utánad, megbámulnak és a szia cicától elkezdve az alád verném-ig bármit beszólnak.

Kb. 13-14 éves koromban rengeteg ilyet kaptam és tudom,hogy ez a lányok 90%-val így van. Ku.rva megalázó és egy 13 éves kislány nem tud ezzel mit kezdeni. Azt vonja le belőle, hogy ő csak egy dugásra jó, de arra mindig. Csoda, hogy ezek után megrendül a bizalmunk minden férfiban? Plusz ebből az jön le nekünk, hogy mivel úgyis mindenki beindul ránk, válogathatunk a pasikból és első alkalommal kedvesek se leszünk, mert nem tudjuk mit várhatunk ezek után. Persze, nem azt mondom, hogy ha egy korombeli odajön, akkor azt hiszem, hogy ilyen beszólásokkal fogja kezdeni, de szerintem mindennek ez az alapja plusz az eltorzult világkép ami az emberek fejében él.

2012. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én például épp az a típus vagyok, aki csendes, félénk, jó fiú kisugárzású, ezért is volt nehéz számomra elérni, hogy életemben először le merjek szólítani egy lányt nagy tömegben, a városban, bevásárlóközpontban vagy akárhol. Nagy nehezen mégis sikerült erőt vennem magamon, erre rengeteg rosszat kaptam, amitől ismét elment egy életre a kedvem, hogy lányoknál próbálkozzak személyesen, volt olyan lány, aki kigúnyolt, volt, aki csak úgy nézett rám, mintha megakarna ölni, csak, mert volt bátorságom őt megszólítani, de többnyire elküldtek azzal, hogy nekik már van barátjuk vagy nem ismerkednek. Egy lány volt, aki megdícsért és szívesen beszélgetett velem, mint mondta, őt nem merik leszólítani manapság a fiúk, de barátkozáson kívül mást ő sem akart, hiszen neki is volt barátja és ő róla tudom, hogy valóban igazad mondott, nem kamuzott.
2012. nov. 27. 20:51
 16/16 anonim ***** válasza:
A mai lányok, legalábbis a szebbek, teljesen tudatában vannak hogy ők szépek, és mint olyan, megengedhetnek a pasikkal szemben maguknak bármit. Hisz minden ujjukra jut egy újabb. Na most, pont ezért lesznek az ilyen lányok beképzeltek, ostobák,felszínesek, anyagiasak, mert megtehetik. És ezekből egyre több van sajnos.
2012. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!