Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy el akart hívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy el akart hívni randira? (légyszi olvasd el)

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem egy fiú ismerősömmel, akivel pár hónapja ismerjük egymást. Elég jóban lettünk az utóbbi időben. Ma is épp beszélgettünk, amikor azt mondta, hogy délutánra nincs programja, ezért valószínűleg elmegy moziba (egyes számban mondta), utána pedig megkérdezte, hogy láttam-e már azt a filmet, amit meg akar nézni. Ezt ti hogy értelmezitek? A barátnőm szerint el akart hívni. Tényleg?
2012. nov. 27. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ez simán célozgatás volt :)


Általában nem egyedül jár az ember moziba.

2012. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
magas labda volt, le kellett volna csapni
2012. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sezrintem is el akart volna hívni. Mondjuk akkor értelmesebb lett volna konkrétan megkérdeznie, nem ilyen balladai homályban beszélnie róla:D

Te elmentél volna vele? Ha igen, akkor még menthető a helyzet. Holnap kérdezd meg, hogy végül volt-e moziban. Ha azt mondja nem akkor mondhatod, hogy érdekel téges is aza film, szívesen elmész vele. Ha meg már volt, akkor mondhatod, hogy kár, mert rákerestél neten és téged is érdekelt volna a film. Esetleg megnézhetnétek valamit máskor.

2012. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
persze, hogy elmentem volna vele, mert tetszik nekem a srác, de annyira elszúrtam...:( mikor kérdezte, hogy láttam-e már, azt mondtam, hogy nem, és nem is annyira érdekel ez a film... most mit csináljak ezek után? többet hozzám se fog szólni, és elszúrtam az egyetlen esélyt..:/
2012. nov. 27. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:

ó, nem esküdnék meg azért 1000%-ra, hogy így volt

nekem mondta egy fiú, hogy megy cukrászdába (egyes számban) és amikor kérdezgettem, akkor egyáltalán nem célzott semmire

ráakaszkodni nem akartam, aztán rájöttem, hogy csak szemétkedésből mondta, hogy féltékennyé tegyen, vagy nem tudom....de szemét volt....

2012. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ktk312 ***** válasza:
xd néha én is beszélek így magamról, de neked kell érezni, hogy zavarban van-e a közeledben :)
2012. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd kérdezd meg, milyen volt a film, mert hát rájöttél, hogy mégis meg szeretted volna nézni :)
2012. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet h egyes szsmban irta,.de tobbesben ertette. ez egyaltalan nem celzas.
2012. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi rosszat nem csináltál, és nem is szúrtad el. Ha elakar hívni, konkrétan kérdezze meg, ne célozgasson. Különben is, ha emiatt megsértődik, akkor annyit is ér az egész.
2012. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!