Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Puhap. Csként nem fogok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puhap. Csként nem fogok egy lánynak sem kelleni, csak a nagymenő alfahím a nyerő?

Figyelt kérdés

Utálom, de sajnos én az a típus vagyok, aki békeszerető, mindnekivel kedves és udvarias, ha úgy alakul vannak, akikkel még elég jól is el tudok dumálgatni, de vannak, akikkel sosem tudok közel kerülni, akik közelében félénk, csendes, visszahúzódó fiú vagyok, de, akikkel egyhullámhosszon vagyok azok mellett normális vagyok, beszédes meg minden, de ugye a lányok mellett sem igazán tudok megnyílni valamiért, távolságtartó is vagyok,igaz ez meg abból van, hogy nem vagyok helyes fiú, ronda vagyok őszintén szólva, se a testemmel, se az arcommal nem lehetek elégedett, nem vonzó a lányok számára szerintem és emiatt is vagyok ilyen távolságtartó és mivel nem érek annyit, mint mások előnytelen külsőm miatt a szép lányokat különösen kerülöm, nyílván még zaklatásnak vennék, ha egy ilyen ronda senkiházi hozzájuk merne szólni, de a nekem nem tetsző lányoktól is tartok, úgymond csak fiúkkal tudok haverkodni, ők csak nem fognak lerondázni vagy elutasítani, ha véletlen hozzájuk szólok, de a mai lányok lazán megteszik és emiatt is sok a gátlás bennem, neten elég jól el vagyok lányokkal is néha, persze egyiknek sem vagyok az esete, ami érthető is, mert rusnya vagyok, mint a világháború. :D

De elég sok lány van, aki még neten is elküld melegebb éghajlata, pedig én szívesen ismerkednék, de úgy látszik a lányok nem igazán vevők rám.


2012. nov. 28. 02:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Sportolj és tanulj! Lesz normális tested és értelmes tekinteted. Nálam működik. Nem vagyok bunkó, de nem nem is csöpögök. De nem is kell itt rinyálnom, hogy nincs barátnőm.
2012. nov. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van utolsónak. A bunkóság csak azt eredményezné, hogy a csaj folyamatosan dominanciaharcokat vív veled. Egy ideig fenntartja a kapcsolatot, de talán nem sokáig. Ha egyáltalán elkezdi.

A csöpögést meg sok lány nem szereti, a lányok egyre kevésbé romantikusak.

Inkább egy középút, vagy még inkább egyik se, hanem egy vidám, kedves ám talpraesett, önálló véleménnyel rendelkező alaptermészet. Ha tájékozott vagy több témában is, tudsz beszélgetni. A sport meg egészségessé, fitté tesz. És ezeknek még úgyis van értelme, ha nem a csajozás miatt vágsz bele!

2012. nov. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés azért árnyaltabb, bár ha valóban ronda vagy, akkor tényleg nincs semmi esélyed. A jellemedet csiszolgathatod, és meg is éri, mert önbizalmat adhat, egy egészségesen fejlett önbizalom meg előnyt jelent a csajozásban. Szóval próbálkozz fejleszteni magadat, és akkor lehet, hogy összejön az a csaj. Ha meg most nem, akkor majd később. Ugyanis a csajok az érésük során először ösztönösen a "gazfickó" típushoz vonzódnak. A 35 vagy a fölötti nők viszont már többre tartják az "apa" típust, aki rendes és megbízható.
2012. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Érdekes, én halom tizenéves vagy húsz körüli lányt ismerek, akik nem a gazfickókra, hanem kifejezetten a "szégyellős kisfiú vagyok" típusra gerjednek. Hatalmas teperéssel időt nyerhet náluk egy gazfickó, ha egy ilyen pont nincs a közelben. Persze, csak akkor működik, ha a kisfiú-típus nagyon helyes! Ezt hozzá kell tenni. Mintha a helyességgel egyenes arányban egyre passzívabb lehetne, elég csak picit jeleznie, érdeklődnie mert a csajok csak arra várnak. Facebook-on is néha idegbajt lehet már kapni attól (de tényleg) hogy egy kis metroszexuális srác fotóját 100-200 valahány csaj like-olja és szinte ők tesznek neki ajánlatokat, mit csinálnának vele...
2012. nov. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A női agy bonyolult rendszer.Ősidők óta próbálják megfejteni.,sikertelenül.Kinél ez kinél az jön be.Én az 52 évemmel megtapasztaltam,furcsa ideáljai vannak a hölgyeknek.Rám mindig a lényegesen fiatalabb nők buktak,buknak,pedig gazdag és bunkó sem vagyok.Mondom,furcsa a női logika.Ha valakinek sikerülne megfejtenie,priviben ossza meg velem is.
2012. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Blablabla.
2012. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ez mi??
2012. nov. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A 15-ös jól írta le! A férfiak egyszerűbbek. A nőknél szinte lehetetlen általánosítani, annyi félék lehetnek. Náluk talán a pszichés tényezők is fontosabbak, jelentősebbek, mint az ösztön.
2012. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nekem is mondták már, hogy babapofim van, de amikor új képet teszek fel, alig lájkolja vagy 5-6 lány max.
2012. nov. 28. 13:17
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha 5 vagy 6 lány kedveli, akkor miről beszélsz? Inkább örüljél neki. Nekem soha sem kedvelte a képeimet, szóval töröltem is az összeset. De ha neked nem elég ennyi, akkor nem értem, mit vársz.
2012. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!