Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Puhap. Csként nem fogok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puhap. Csként nem fogok egy lánynak sem kelleni, csak a nagymenő alfahím a nyerő?

Figyelt kérdés

Utálom, de sajnos én az a típus vagyok, aki békeszerető, mindnekivel kedves és udvarias, ha úgy alakul vannak, akikkel még elég jól is el tudok dumálgatni, de vannak, akikkel sosem tudok közel kerülni, akik közelében félénk, csendes, visszahúzódó fiú vagyok, de, akikkel egyhullámhosszon vagyok azok mellett normális vagyok, beszédes meg minden, de ugye a lányok mellett sem igazán tudok megnyílni valamiért, távolságtartó is vagyok,igaz ez meg abból van, hogy nem vagyok helyes fiú, ronda vagyok őszintén szólva, se a testemmel, se az arcommal nem lehetek elégedett, nem vonzó a lányok számára szerintem és emiatt is vagyok ilyen távolságtartó és mivel nem érek annyit, mint mások előnytelen külsőm miatt a szép lányokat különösen kerülöm, nyílván még zaklatásnak vennék, ha egy ilyen ronda senkiházi hozzájuk merne szólni, de a nekem nem tetsző lányoktól is tartok, úgymond csak fiúkkal tudok haverkodni, ők csak nem fognak lerondázni vagy elutasítani, ha véletlen hozzájuk szólok, de a mai lányok lazán megteszik és emiatt is sok a gátlás bennem, neten elég jól el vagyok lányokkal is néha, persze egyiknek sem vagyok az esete, ami érthető is, mert rusnya vagyok, mint a világháború. :D

De elég sok lány van, aki még neten is elküld melegebb éghajlata, pedig én szívesen ismerkednék, de úgy látszik a lányok nem igazán vevők rám.


2012. nov. 28. 02:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj, hogy az írásképeden is az látszik, hogy nincs rendben veled valami.

Nem tagolsz rendesen, nincsen logikai íve a mondanivalódnak. Dühös vagy a világra, és nem fogadod el önmagad. Amíg ez így van, addig nem lesz jó a kisugárzásod, és nem sok ember szereti az energiavámpírokat.

2012. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Így van! Sokan már 1-2 kedveléstől is a mennyekben járnának (pozitív hozzáállásúak, ami ugyebár fél siker!), nem hogy 5-6-tól!


Utolsónak igaza van. Nem az a baj, ha valaki nem "alfahím" (bár mindenkinek odabízom, mit ért alatt). Ahogy figyelem a nőket a környezetemben, sokukat kifejezetten irritálja az alfa típus, nem vonzódnak hozzá, kerülik, lekoptatják, a csendesebbeket szeretik. Bár ezek határozott csajok, akik nem hagynák irányítani magukat. De hát, valamit valamiért.


Az viszont HÁTRÁNY, ha valaki "energiavámpír", más szóval: alig várja, hogy belecsimpaszkodhasson a "gazdaszervezetbe" (a nőbe), hogy az majd minden problémájára gyógyír lesz, megmenti, stb. Akkor fogékony erre egy nő, ha ő meg kifejezetten erre vágyik valami miatt. Hogy valakit megmentsen.

2012. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!