Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tévő legyek, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, ha ilyen okos? (elég hátborzongató)

Figyelt kérdés

Van egy helyes srác a suliból, aki már többször bebizonyította, hogy mód felett intelligens. Nekem tetszik nagyon és ha ránézek és bele merek nézni a szemébe, azt látom rajta, hogy mintha mindent tudna rólam.

Amikor ír nekem egy üzenetet, akkor is többször kell elolvasnom ,mire megértem. Tele van mögöttes tartalommal. Ezekből az üzenetekből elsőre egy könnyű derű jön le, csak ilyen általános kedvességek, de ha jobban belemélyedek, észreveszem , hogy pontosan mit is akart vele mondani. Néha olyan dolgokról ír ami velem kapcsolatos, de én sose mondtam neki. Régen volt egy botlásom, elég gázos dolgot csináltam, és mintha ő még ezt is tudná, de lehet, csak én magyrázom bele. Egyébként rendes vicces mosolygós srác, olyan érzésem van mintha vigyázna rám. Mintha mindent tudna rólam, de pozitív értelemben. Nagyon titokzatos fiú. Nem tudom ,mi tévő legyek ezzel a helyzettel. Egyszerre érzek szerelmet, vágyat iránta, másrészről azért kicsit hátborzongató is az egész.



2012. nov. 30. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem Edwardnak hivják?
2012. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem Jacobnak...
2012. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Már kinőttem az alkonyat könyvekből.

És Lostot is csak poénból néztem végig.


True story! Légyszi, értelmes válaszokat!:]

2012. nov. 30. 18:46
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
szerintem csak sokat képzelsz bele a srácba
2012. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
lehet, h a szerelem teszi ezt?
2012. nov. 30. 18:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is IYHS-ed van- in your head syndrome.

vagy irj par peldat is.

2012. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igy van. Sokat képzelsz bele. Aki pl sok könyvet olvas olyan szókincsel rendelkezik h te és sok ember nehezen érti és ezért gondolja intelligensnek. Az h aztmondod h mintha ismerne nemlehet, hogy jó emberismerő vagy egy közös ismerős mindent elmond neki??
2012. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért,mert okos neked semmit nem kell tenni. :D csak azt döntsd el igazából mit szeretnél tőle. :) Nem magamat akarom fényezni,de én is így szoktam írni a hölgyeknek,de nem sok érti meg,és annál kevesebb gondolkozik el rajta. :)

Én is mindig belerakok valami mögöttes tartalmat,sőt ha valaki olyan tetszik,aki a közelembe van,tehát tudok róla pár dolgot amiből kiindulhatok,akkor én is az ő tudtán kívül persze megpróbálok megtudni mindent róla.És ez általában sikerül is ;)

2012. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Hajaj, az ilyenek a legveszélyesebbek! :P


Hajrá, de azért óvatosan!!! :)

2012. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Az erős Skorpió hatás alatt álló egyén legszembetűnőbb fizikai jellemvonása a szeme. Ez a mély tóra emlékeztető szem határozottan fürkésző jellegű. A Skorpió úgy tűnik, mintha egyenesen az ember lényének mélyébe hatolna, kihúzva minden titkot, amely az ember személyiségének felszíne alól kikandikál."

"Hajtja a rejtett, titokzatos dolgok megismerésének vágya. Figyelmét az egyik legtitokzatosabb valóság- a lélek felé fordítja."

"Szívesen kutatja a másik ember lelkének titkait, de a saját titkát nem osztja meg másokkal."

"A Skorpió jegy uralkodó bolygója a Mars és a Plútó. Az asztrológusok véleménye megoszlik afelől, hogy az 1930-ban felfedezett Plútót a Skorpió jegy társuralkodójának tekintsék-e avagy sem. Többségében hajlanak arra, hogy igen. Mindenesetre a Plutó-tulajdonságok és a Skorpió jegy tulajdonságai sok hasonlóságot mutatnak. A Plutó jelképezi: a születés-halál, a megszületés és megújulás örök körforgását, valamint a mélyreható, kirobbanó erőt, a rejtélyes dolgokkal való foglalkozást."


Talán érdemes ebben az irányban olvasgatni... :)

[link]

2012. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!