Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy furcsa 15 éves lány kérne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy furcsa 15 éves lány kérne véleményeket magáról. Mivel nem tudok kiigazodni magamon (másokon annál jobban). Van valami baj velem? Ha igen mi?

Figyelt kérdés

még soha nem jártam senkivel és nem voltam szerelmes pedig lett volna jópár alkalom de senkit nem engedek magamhoz közel ilyen téren.azt hiszem a bizalomhiány az egyik legnagyobb oka.a barátaim akiknek gyakran van valaki bolondnak tartanak hogy mindenkinek nemet mondok és lassan aggódnak a ,,szerelmi életem,, miatt.viszont nagyon szeretek fiúkkal barátkozni de szinte mindig félreértik de leszögezem hogy semmit sem akarok.

arra lennék kíváncsi hogy van-e velem valami baj és hogy ez változhat-e a jövőben?(arra gondolok ho lehet ho még nem találkoztam olyannal) ha további infó kell a téma kivesézéséhez:) adok.előre is köszi


2009. aug. 18. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszollni semmibe, de soha ne menyj szerelem, párkapcsolat terén mások véleménye vagy helyzete után. Ezt te érzed nem más, hiába mondják hogy ilyen vagy olyan... nem ők érzik. Legyen szülő vagy barátnő.
2009. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen szerintem érzelmileg nem vagy még elég érett a szerelemre...de ez nem is baj 15 évesen.Van időd nyugi.

Meg fogod érezni az Igazit...akkor már nem lesz ilyen gondod..:):):)

2009. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 20. 20:02
 14/16 anonim ***** válasza:
Hello! Én 15 vagyok fiú add meg az MSN-ed ott elbeszélgethetünk :) (privátba küld)
2009. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ebből a pár mondatból nem derül ki semmi.győzz meg hogy miért kellene megadnom:)
2009. aug. 23. 18:31
 16/16 anonim ***** válasza:
15:38 as vagyok. Az MSN azért van h ott meséljek magamról. Ha nem vagyok meggyőző letiltassz törölsz és kész.
2009. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!