Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a gazdag, jóképu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a gazdag, jóképu pasiknak van barátnojuk?

Figyelt kérdés

Ilyen kérdésekkel van tele az oldal. Essen már le, hogy nem a pénz meg a kinézet a minden! A kinézeteden meg tudsz simán változtatni (gyúrás, sportolás, hajbelovés, arcszorzet, kozmetikus, ruházkodás) és az anyagi helyzeteden is. Ha akarsz dolgozol hétkozben és hétvégén is és még bulizni és a haverjaidra is marad egy csomó idod. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy tényleg meg-e teszel mindent, hogy jobb ember legyél? Sportolok, dolozok? Vannak barátaim? Egészséges a világnézetem?


Ismerkedjetek emberekkel és éljetek teljes életet! Általában az lesz depis akinek túl sok az ideje hulyeségeken filózni és túlkomplikálni a dolgokat. Kosd le megad, attól kitisztul a fejed.

Nem az kell a csajnak, hogy kinyald a seggét, hanem hogy legyen egy betonkemény alfa-hím mellette akire támaszkodni tud, és ez a betonkemény alfa-hím jó ember legyen és értse meg (dióhéjban mondom).

A lányoknak tényleg a belso a fontos, és ha már olyan sok lánynak nem kellettél gondold át a lényed.

Ne ringasd magad abba a hitbe, hogy jaj, így szulettem, csúnya vagyok, a csajok utálnak. Még mit nem! Te és csakis te tehetsz arról aki vagy. Novessz golyókat és menj ki a Világba és tuti boldog leszel. Szelloztesd ki a fejed és gondold át!



2012. dec. 4. 19:04
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
90%

"Essen már le, hogy nem a pénz meg a kinézet a minden"


Ekkora hazugságot még a politikusoktól sem lehet hallani


"A kinézeteden meg tudsz simán változtatni (gyúrás, sportolás, hajbelovés, arcszorzet, kozmetikus, ruházkodás) és az anyagi helyzeteden is"


Ha a nők ezeket nézik akkor inkább marados szingli.Egyébként mit érnek a fentebb említett dolgok a belsőleg az egyén nem ér semmit?Ennyit erről,tipikus felszínes állítás


"Tedd fel magadnak a kérdést, hogy tényleg meg-e teszel mindent, hogy jobb ember legyél?"


Én legyek jobb ember?Az nem elég ha valóban szeretem a barátnőmet?Akkor a tőlem rosszabb embereknek ennyi erővel nem kéne nőt kapniuk akik folyamatosan átverik a barátnőjüket stb


"Egészséges a világnézetem?"


Csak akkor egészséges a világnézetem ha egész nap RTL Klubot nézek és elhiszem hogy minden rendben van,milyen csodálatos világban élünk?


"Nem az kell a csajnak, hogy kinyald a seggét, hanem hogy legyen egy betonkemény alfa-hím mellette akire támaszkodni tud, és ez a betonkemény alfa-hím jó ember legyen és értse meg"


Na persze,a szőke herceg nem kell?Nem értem mit bírtok az ilyen rossz fiúkban akik minden nap félholtra vernek benneteket


"A lányoknak tényleg a belso a fontos, és ha már olyan sok lánynak nem kellettél gondold át a lényed"


Pfff ez már tényleg szánalmas hazudozás.Annyi a bűnöm csupán hogy ronda vagyok plusz jó lelkű is vagyok,ezt megérzik a lányok ezért tekintenek levegőnek


Akkora hülyeségeket írsz hogy az nemigaz

2012. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
# 9: A lányok szeretik a jófiúkat, csak pusztán arról van szó, hogy nem minden jófiú meri kimutatni szexualitását. Egy jófiúnak, ha jó dumája van, és laza, akkor több sikereket ér el, mint az a fajta jófiú, aki teljesen elzárkózik, és falakat emel maga köré.
2012. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Nézitek a kódot? Milyen csúnya a pasija, mi? Tehát biztos nem számít a külső, mi?
2012. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Aszt hiszem sokaknak nem jutott el amit írtam.

Sebaj. Nincs kérdés, segíteni próbáltam és megmutatni, hogy mikre képes az ember ha van benne akarat és hisz benne. Nem okoskodni, sajnálom, ha így jott le.

Én nem így dolgozok, de sok embert ismerek akik igen.

Egy ismerosom hétkozben pedagógus, hétvégén felszolgál, társasági lény és nem érzi magát szegénynek, élvezi az életet.

Atyaég kezdetunek: igen, nálad megállta a helyét, hogy a kulsod épísd, de a belso talán nem. Talán kicsit még foglalkoznod kéne a belsoddel (nem mondom hogy aki jófiús az rossz irányba változzon, csak próbáld máshonnan megkozelíteni a dolgot). Van egy haverom, aki alacsony, panelban lakik, vékony és mégis van egy helyes barátnoje.

Mx-3i7cp-nek teljesen iazat adok (12-es válasz).

11-nek: úgy látom elértetted amit írtam. Ha valaki rondának érzi magát akkor tud rajta változtatni. Nem hiszem hogy feluletesen gondolkodok, hiszen utána azt írtam mennyire fontos a belso, és még mindig azt állítom. Nem akarod megérteni, hogy aki "alfa-hím" az nem azért az mert elveri a bárátnojét. Úgy látom, hogy te nem akarod érteni amit írtam, ugyanis én fel sem hoztam a TV-t, te hoztad fel és szerintem nem csak a TV-bol meg az internetrol kell tájékozódni.

Mellesleg szerintem ez nyilvánvaló, de leírom: az alacsony nem egyenlo a rondával.

2012. dec. 4. 19:31
 15/41 anonim ***** válasza:

Vannak akik menthetetlenül rondák,nem is kevesen.De akik fellövik a hajukat stb reggel nem hiszem hogy ugyanolyan szépek maradnak amikor felkelnek (Remélem érted hogy mire gondolok) Tehát ahhoz hogy szeressen valaki,be kell lőnöm minden nap a hajam,különben dögölhetek meg?Vagy hogy van ez?Ha a társkeresés ennyire felszínes módon megy akkor inkább kihagyom,én nem vagyok ennyire primitív


Ugyan már hol élsz te?A Holdon?Egyáltalán nem fontos a belső a nőknek.Ez olyan mintha azt mondanám hogy levegő helyett sziklát lélegeznénk.Sokkal fontosabb a külső a nőknek,ez tény,ronda pasikkal szóba sem állnak a nők nagy része


Nem lehet mindenki alfa hím,machos beütésű akinek akinek olyan erotikus nézése van hogy rögtön benedvesedsz

2012. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim válasza:
36%
De komolyan nem értem! Végre valaki szeretne segíteni a problémáitokon, és ahelyett felállnátok az önsajnálatból és elkezdenétek fejlődni, hajtogatjátok folyamatosan, hogy tulajdonképpen minden nő hibás és gonosz a világon, csak ti nem... Valószínüleg inkább ti vagytok a felszínesek, ha csak az számít, hogy hogy néztek ki!
2012. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Érdekes dolgokat írsz. Vannak emberek akik akarnak barátnot vagy barátokat, de amikor valaki tanácsot ad nekik elkezdik bizonygatni, hogy ok viszont reménytelenek. Ez miért jó? Tegyuk fel hogy reménytelen eset vagy, de mégis hiszel benne, hogy sikerulni fog.


Értem mire gondolsz, de nem kell arra torekedned mindig, hogy megfelelj, csak ha te is úgy érzed. Ha úgy érzed, hogy jó nekem így, a hajammal elégedett vagyok, a bajszomat így szeretem akkor (szerintem) ez pont az a dolog ami magabiztossá és muchossá tesz, mert lesír rólad, hogy teljes életet élsz. De ha mindennap úgy kelsz fel, hogy egy szardarab vagyok, és rondának érzem magam, akkor valamit tenni kell érte hogy hobban érezzem magam. A haverom nem tudom hogy kelt fel minden nap, de pont ez, hogy lesz*arta mások kritikáját és élte az életet maga szerint szerezte meg neki a barátnojét.

Ez belsoségekre is vonatkozik. Ha egy lányazt akarja, hogy viselkedj kevésbé feltunoen, akkor nem kell ugrani az elso parancsra, hanem megmutatni, hogy teígy szeretsz viselkedni és neked az életed így a jó. Nem azt mondom, hogy ne vedd figyelembe mások véleményét, hanem, hogy ne mások elvárásai szerint élj.


Ha engem valaki rondának hívna, akkor arra gondolnék, hogy talán irigységbol teszi, vagy simán azt akarja, hogy rosszul érezzem magam, ezért valszeg eg se érezném.

De ha ÉN érzem, hogy nem nézek ki jól, akkor teszek ellene.

Túlsúlyos voltam, még most is van feleslegem, de lefogytam és jó érzés hallani, ha dicsérnek. Máshogy kezdtem el hordani a hajam (amit nem kell beloni reggelente) és jobbn érzem magam.

Remélem érted mire gondolok.

2012. dec. 4. 21:08
 18/41 anonim ***** válasza:
58%

bár tudom hogy ez nem egy kérdés, de nagyon örülök hogy ezt kiírtad ide.

nagyon sok ember nem érti mi is a fontos igazán. én jóképű, magas(194cm), aránylag gazdag, és izmos vagyok, de mivel nem vagyok képes nőkkel beszélni(ahogy azt valaki írta "falat építek magam kőré") ezért rohadt nagy lúzer vagyok csajoknál. volt már hogy egy 164cm-es haverom "versenyeztünk" egy csajért és ő kapta meg. szóval nem minden a kinézet, és a pénz....

2012. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Alacsony, ronda, nagy orrú srác vagyok és van néhány iszonyat csúnya lány, aki csak azuért tapad rám, mert én nem hárítom el őket, minta a helyes, nagy menő srácok, akik ugye megtehetik, hiszen jobbnál jobb csajok tapadnak rájuk. Ez van, aki csúnya és alacsony az beérheti csúnya, kövér lányokkal. Ehhez képest az a prosti túlságosan is jó falat volt, hogy most már beérjem csúnya lányokkal, igen én is egy felszínes dög vagyok, de kit érdekel, biztos nem leszk boldog olyan lánnyal, aki testileg undorító a számomra.
2012. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Én nem nevezném barátnőnek a pénzéhes r*bancokat, meg a qrvákat akiknél a belépő a jóképűség és a pénz! Ők akár mit is mondanak és mutatnak csak r*bancok és qrvák maradnak!
2012. dec. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!