Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a gazdag, jóképu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a gazdag, jóképu pasiknak van barátnojuk?

Figyelt kérdés

Ilyen kérdésekkel van tele az oldal. Essen már le, hogy nem a pénz meg a kinézet a minden! A kinézeteden meg tudsz simán változtatni (gyúrás, sportolás, hajbelovés, arcszorzet, kozmetikus, ruházkodás) és az anyagi helyzeteden is. Ha akarsz dolgozol hétkozben és hétvégén is és még bulizni és a haverjaidra is marad egy csomó idod. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy tényleg meg-e teszel mindent, hogy jobb ember legyél? Sportolok, dolozok? Vannak barátaim? Egészséges a világnézetem?


Ismerkedjetek emberekkel és éljetek teljes életet! Általában az lesz depis akinek túl sok az ideje hulyeségeken filózni és túlkomplikálni a dolgokat. Kosd le megad, attól kitisztul a fejed.

Nem az kell a csajnak, hogy kinyald a seggét, hanem hogy legyen egy betonkemény alfa-hím mellette akire támaszkodni tud, és ez a betonkemény alfa-hím jó ember legyen és értse meg (dióhéjban mondom).

A lányoknak tényleg a belso a fontos, és ha már olyan sok lánynak nem kellettél gondold át a lényed.

Ne ringasd magad abba a hitbe, hogy jaj, így szulettem, csúnya vagyok, a csajok utálnak. Még mit nem! Te és csakis te tehetsz arról aki vagy. Novessz golyókat és menj ki a Világba és tuti boldog leszel. Szelloztesd ki a fejed és gondold át!



2012. dec. 4. 19:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
65%
Dicsák mennyi hülye idióta van itt, ahelyett hogy asszonyt keresnétek, ezzel baccakodtok.
2012. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
40%

#28


Hol írtam én azt hogy a magabiztos pasik garantáltan verik a nőket?Csak felsoroltam hogy mik a lehetőségek.Te csak azt hiszed hogy imád.Elképzelhetetlen hogy egy ilyen buta libát lehessen szeretni,tehát eléggé valószínű hogy csak a luykadért van veled,de amiennyire elviselhetetlen vagy tuti hogy félre is szokott kúrni :D Te meg elhiszed hogy szeret meg hűséges :D Enyhén szólva naív vagy


#30


Arról szerintem vitatkozhatnánk hogy ki a tudatlan kettőnk között :D Arra akartam kitérni hogy csak azért mert valaki ronda vagy önbizalomhiányos csajozást illetően nem jelenti azt hogy elkényeztetett,gyenge stb Te írsz arról hogy azt se tudom ki ül a másik végén miközben meg te fröcsögsz olyanokról akiket nem is láttál.Attól hogy valaki elmegy katonának még nem feltétlen lesz belőle nőcsábász,szerinted ha Qvazimódó elmenne katonának akkor bejönne a nőknek?Ennyire retardált nem lehetsz

2012. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem vagy több egy lúzer, sikertelen, kis sz*rcsimbóktól.
2012. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Csak ennyit tudsz írni az igazságra te buta felmérgelt liba? :D Hát a barátod biztosan nem az eszedért van veled :D Tényleg csak arra vagy jó hogy beléd verjék a lompost,annyit érsz mint egy szétmarcangolt húsdarab amibe jó beleélvezni ha nincs jobb :D
2012. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Igen, te nyilván egy zseniális elme vagy, ezt bizonyítja az írásmódod is. Csak neten nagy a pofád, a való életben meg egy nulla vagy, akinek vagy kicsi, vagy pedig nem áll fel. Vagy mindkettő egyszerre! :D
2012. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Hát hozzád képest igen,zseniális elme vagyok :D Én legalább nem hazugságban élek mint te a tudatlanságod miatt.Még egy békafos is intelligensebb nálad.Figyelj,ne a párod méretéből indulj ki,lehet hogy neki kicsi és impotenciával küszködik szegény ezért ver téged minden nap (amit meg is értek,ilyen idióta csökött agyú buta libát ki ne verne? :D) de ne keverd össze az én normálisan működő szerszámommal :D Ja bocs,lehet azért nem áll fel rád mert egy undorító dagadt moslék vagy?Szerinted miért van veled a párod?Mert nem talált jobbat,ezért egy teherszállító hajó is jó neki :D Egy darabig... :D
2012. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Juj, de megsértettél most. :D Igazán a lelkembe tiportál! :D
2012. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Sokan mondják hogy a munka és célstb ad önbizalmat és pénzt. Ezt én nem így látom. Akiknek gazdagok a szülei berítják a gyereket egy jó sportra ami neki tetszik aztán ha nagyobb lesz kondizni kezd el mondjuk ahoz is kell természetesn pénz, és semmit nem tettek le asztalra a szüleik pénzelik őket és ráadásul barátnőjük is van, mert éppen az apja mondjuk vett neki egy sportkocsit. Vannak olyan emberek akik sohasem tudtak mondjuk sportolni mert most már a karate meg egyebek is nagyon drágák az edzés kerül kb. 8 ezer forintba és utána még ez a felszerelés meg az a felszerelés. Az pedig felnőttkorában önbizalom hiányos lesz mert nem jóképű. Tehát egy mondatban a mai 21 században PÉNZ NÉLKÜL lehetetlen célt kiűzni, vagy megvalósítani vagy csajt szerezni vagy bármi egyéb.
2013. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Utolsónak

Sok igazság van abban amit beszélsz, de sokmindenre rácáfol az amit magam korul látok. Az utca rengeteg sportólót és egyéb tehetséget nevel. Valljuk be aki az autója miatt jon ossze egy sráccal az nem lesz igazi kapcsolat. Igazad van, pénz nélkul minden sokkalta nehezebb, de a lehetetlen nagy szó és én ezt nem használnám. Koszonom a válaszod.

2013. jan. 30. 22:06
 40/41 anonim ***** válasza:

Van igazság amit írsz,de azért kell az a PÉNZ,hogyha kalibrált nőt akarsz egy átlagosnak nem,de kinek mi kell,hogy kell.

A sport is ha rendesen akarod űzni és fejlődni is akarsz,akkor sok pénz kell,tápkiegészítők,vitaminok,ezek igenis nagyon fontosak sok rengeteg kaja.

Ha karriert akarsz szintén kell sok zsé,nyelvórák,tanfolyamok,különórák.Ha fejlődni akarsz akkor igenis zsebbe kell nyúlni plusz csajhoz sem árt.

2013. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!